Branding Türkiye sponsorluğunda Linkedin’de yapılan kitap çekilişlerinde bu hafta Hilmi Işıkören’in 10 Numara Motivasyon kitabı yer alıyor. 

İş, bilgisayar, bilişim, kişisel gelişim, biyografi, reklamcılık, marka – pazarlama vs. türlerinde yayınlanan kitaplara yönelik bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye tarafından global iş ağı Linkedin odağında kitap çekilişleri gerçekleştiriliyor.

10 Numara Motivasyon Kitap Çekilişi

Sektör profesyonelleri, iş insanları, akademisyenler, girişimciler, ceo’lar ve üniversiteliler başta olmak üzere profesyonel bir kitle tarafından takip edilen global iş ağı Linkedin’de “Branding Türkiye Sponsorluğunda” gerçekleştirilen kitap çekilişlerinde bu hafta 10 Numara Motivasyon kitabı yer alıyor. Ceres Yayınları etiketiyle piyasaya çıkan ve Hilmi Işıören tarafından kaleme alınan “10 Numara Motivasyon”u kazanmak için çekilişe katılın.

10 Numara Motivasyon kitap çekilişine katılmak için TIKLAYIN

Çekiliş Şartları

  • “Branding Türkiye Kariyer Merkezi” Linkedin Sayfasını Takip Etmek
  • Çekilişe katıldığına dair paylaşıma yorum olarak “+” yazmak.

Çekiliş Tarihi

  • Başlangıç: 25.06.2018
  • Bitiş: 01.07.2018

Kazananlar

  • Çekiliş 02.07.2018’de Branding Türkiye’nin Linkedin sayfasından duyurulacaktır.

10 Numara Motivasyon I Arka Kapak

BAŞARI YALNIZCA HAZIRLIKLI OLANA GİDER

FARKINDALIK KAZANDIRIR

Bize bahşedilen yetenekler her birimiz için farklı farklı olsa da hepsi aynı yoğunlukta büyük bir sevgi içerir. Yeteneklerimizi sergilemek için duyduğumuz istek ve sergilerken aldığımız haz müthiştir. Yeteneklerini kullanmaktan hoşlanmayan, onları sevmeyen birini asla göremezsiniz. Konuşmak, yazmak, öğretmek, resim yapmak gibi sayısız yeteneklerimizin içine sevgi konmasının nedeni, onlarla mutlu ve başarılı bir hayat oluşturmamız içindir. Bu dünyada her birimizin mutlu ve başarılı olması düşünülmüşken, çoğumuzun mutsuz ve başarısız yaşaması son derece ironiktir.

Başarı üzerine farkındalık kazandıracak birçok özgün paylaşımı bu kitapta bulacaksınız. Başarılı olmak için tek kanatla uçamayız ancak birbirimize sarılırsak çift kanat olup başarıya ulaşabiliriz. Bu kitapla, başarı yolculuğunuzda size kanat olmak, ışık tutmak istedik. Başarırsanız sizinle birlikte biz de başarmış olacağız. Şimdi uçuşa geçelim ve yolculuğun keyfini çıkaralım.

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Ceres Yayınları

Çevirmen:

Yayın Tarihi: 21.11.2018

ISBN: 6054910755

Baskı Sayısı: 4. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 160

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: Kitap Kağıdı

Boyut: 16.5 x 20 cm

Tür: İş Kitapları – Ekonomi – Satış

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.