Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam Yıldız Teknik Üniversitesi’nde Dijital Markalaşma ve Sosyal Medya odağında farkındalık içeren bir konuşma gerçekleştirecek.

Dijital Markalaşma Uzmanı ve Sosyal Medya Stratejisti ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam Yıldız Teknik Üniversitesi’nde! 8 Aralık Pazar günü gerçekleştirilecek etkinlik Yıldız İşletme Kulübü tarafından organize edildi.

Mürsel Ferhat Sağlam Yıldız İşletme Kulübü’nde!

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu, farkındalık misyonu taşıyan bu etkinliğin odağında etkin sosyal medya kullanımına yönelik kavramsal ve pratik bilgi aktarımı gerçekleştirilecek.

Türkiye’nin hemen hemen tüm üniversitelerindeki birçok kulüple yakın temas halinde olan ve birçok üniversitede marka elçisi bulunan Branding Türkiye, ekosistemi 3F Fenomeni ile desteklemeyi sürdürüyor. Bu amaçla Mürsel Ferhat Sağlam tarafından Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İşletme Kulübü’nde bir seminer gerçekleşecek.

Dipnot

8 Aralık 2019 Pazar günü saat 15:00’da başlayacak olan seminer, dışarıdan katılıma kapalı olup, yalnızca Yıldız Teknik Üniversitesi öğrencilerine özeldir. 


Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat SAĞLAM I Hakkında

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Marmara Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde doktora seviyesinde özel öğrenci statüsünde devam etmektedir.

“Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarıyla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlayarak, belirlemiştir. Dijital Markalaşma Eğitimi, yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir.

Stratejik Marka Yönetimi kitabı Mürsel Ferhat Sağlam’ın sektöre dair yayınlanmış ilk kitabıdır. Ancak bu kitap dışında yazarın, edebi türde yayınlanmış kitapları da bulunmaktadır.

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Kitapları

  • Günübirlik Sonsuzluk (Hikaye)
  • Raygan (Roman)
  • Var Say (Roman)
  • Aşkzade (Hikaye)
  • Stratejik Marka Yönetimi (Marka – Pazarlama)
  • Dijital Markalaşma (Marka – Pazarlama)

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Yayına Hazırlanan Kitapları; 

  • A’dan Z’ye Marka Yönetimi
  • Sosyal Medyanın Nabzı

Yıldız İşletme Kulübü

Yıldız İşletme Kulübü I Hakkında

Yıldız İşletme Kulübü, 1999 yılında bir grup girişimci Yıldızlı tarafından kurulan ve çalışmalarında ilk günkü azmi korumaya özen gösteren bir öğrenci kulübüdür. Yıldız Teknik Üniversitesi’nin en büyük ve iş kariyer kulübü olmanın yanı sıra, her yıl artan prestijiyle Türkiye’nin en önemli öğrenci kulüplerinin arasındadır.  Öğrencilerin üniversitedeki gelişimlerine katkı sağlama amacıyla iş, kariyer ve birçok sosyal alanda gerçekleştirdiği çalışmalarla adından sıkça söz ettirmektedir. Üniversiteli olma bilincini taşıyan öğrencileri bünyesinde barındıran ve her yıl ailesini genişletmeyi kendine ilke edinen İşletme Kulübü, sosyal çalışmalarının yanı sıra birbirinden nitelikli kariyer organizasyonlarına da ev sahipliği yapmaktadır.


💡 Mürsel Ferhat Sağlam İşin Ehl-i’nde

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.