Instagram odağında gerçekleştirilen “İşin Ehl-i Canlı Kariyer Sohbetleri” temalı canlı yayınların bu haftaki konuğu Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam olacak.

2019’un son aylarında Çin’de başlayan ve kısa sürede tüm dünyaya yayılarak küresel bir salgına dönüşen Koronavirüs nedeniyle tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de karantina başladı.  Kovid-19 salgınını minimum zararla atlatmak için başlatılan karantina günlerinde önem kazanan sosyal medya odaklı canlı yayınlar ise normalleşmenin başladığı şu günlerde dahi belli bir konsept dahilinde yapılmaya devam ediliyor.

Mürsel Ferhat Sağlam İşin Ehl-i Canlı Kariyer Sohbetleri’nde

Bu konsept yayınlardan biri olan ve Canan Uçmak tarafından hazırlanan “İşin Ehl-i Canlı Kariyer Sohbetleri”ne bu hafta Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam konuk oluyor.

Mürsel Ferhat Sağlam Instagram Canlı YayınInstagram Canlı Yayını olarak 27 Haziran 2020 tarihinde saat 21:30‘da başlayacak olan ve Canan Uçmak’ın hazırladığı “İşin Ehl-i Canlı Kariyer Sohbetleri” Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan dijital markalaşma kavramı, girişimcilik, Korona günlerinde sosyal medya pazarlaması, markalaşmanın önemi başta olmak üzere dijitale ve markalaşmaya dair merak edilen tüm detaylar konuşulacak.

Bu arada canlı yayını izlemek için herhangi bir kayıt işlemi gerekmiyor. Yazının devamında canlı yayına katılım linkini sizler için bırakıyor olacağız. O bağlantıya tıkladığında yayını izleme şansına sahip olacaksınız.

Türkiye’nin en çok okunan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu; bilgi ve tecrübe aktarımı odağında gerçekleşecek olan “İşin Ehl-i Canlı Kariyer Sohbetleri”ni izlemek ve canlı yayın esnasında sorularınızı Mürsel Ferhat Sağlam’a iletmek için yazının sonunda yer alan bağlantıya tıklayarak sayfayı takip edebilirsiniz.

Etkinlik Detayları

Tarih: 27 Haziran 2020

Saat: 21:30 – 22:30

Hazırlayan: Canan Uçmak

Konuk: Mürsel Ferhat Sağlam

Yer: Instagram Canlı Yayın

Nasıl Katılabilirim?

Bu hafta Dijital Markalaşma Uzmanı, Sosyal Medya Stratejisti ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam’ın konuk olduğu “İşin Ehl-i Canlı Kariyer Sohbetleri” etkinliğine katılmak için buraya tıklayın.


Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat Sağlam I Biyografi

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan 1989 İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler & Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü ve Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir.

“Ajans Paradise” (2012), ve “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın hikâye, roman, deneme, pazarlama olmak üzere farklı türlerde yayınlanmış 6 kitabı bulunmaktadır. Ulusal ve uluslar arası birçok mecrada uzmanlık alanlarıyla ilgili çeşitli makaleler yazmış olan Sağlam, kamu ve özel sektördeki kurumlara dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, stratejik marka yönetimi, girişimcilik, zaman yönetimi, itibar yönetimi, kriz yönetimi ve dijital markalaşma konularında eğitimler ve konferanslar vermektedir.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarıyla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlayarak, belirlemiştir. Dijital Markalaşma Eğitimi, yüksek lisans formatında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp tescillenerek Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0 şeklindedir.

“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Kitapları
  • Günübirlik Sonsuzluk (Hikaye)
  • Raygan (Roman)
  • Var Say (Roman)
  • Aşkzade (Hikaye)
  • Stratejik Marka Yönetimi (Marka – Pazarlama)
  • Dijital Markalaşma (Marka – Pazarlama)
“Mürsel Ferhat Sağlam”ın Yayına Hazırlanan Kitapları; 
  • A’dan Z’ye Marka Yönetimi
  • Sosyal Medyanın Nabzı

💡 Stratejik Marka Yönetimi (Kitap)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.