İstanbul Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından 7 Aralık 2019 tarihinde Marketing 6.19 Zirvesi gerçekleştirilecek. Zirvenin odağında ise girişimcilik ve pazarlama var.

Temelleri 2012 yılında atılan İÜ İktisat Fakültesi Girişimcilik Kulübü, kuruluşunun üzerinden az bir zaman geçmesine karşın İstanbul Üniversitesi’nin en büyük ve en aktif kulüpleri arasındadır. Birçok etkinlik organize eden yani faal bir öğrenci kulübü olan İÜ Girişimcilik Kulübü, 7 Aralık’ta Marketing 6.19 Zirvesi‘ni gerçekleştirecek.

Marketing 6.19 İçin Geri Sayım

Pazarlama ve girişimcilik perspektiflerini bir araya getirerek multidisipliner bir bakış açısıyla gerçekleştirilecek olan zirvenin odağında birçok ilgi çekici konu var. Bunlardan bazısı; Neuromarketing, Digital Marketing, Influencer Marketing, Blockchain& Marketing, CloudSystem& Marketing şeklinde özetlenebilir. Bu yönüyle bakıldığında Marketing 6.19 Etkinliği için pazarlamaya dair disiplinleri 360 derece ele alma misyonu taşıyor denilebilir.

Etkinlik Detayları

İş dünyası profesyonelleri tarafından takip edilen bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği Marketing 6.19 Zirvesi için sayılı günler kaldı.

Martketing 6.19 Etkinliği - Afiş

7 Aralık 2019 Cumartesi 10:00 ile 17:00 arasındaki zirveye katılan her konuşmacı, kendi alanına dair detayları, üniversitelilere aktarma imkanı bulacak. İstanbul Üniversitesi Cemil Birsel Konferans Salonu‘nun ev sahipliğindeki zirveye katılımın yoğun olması bekleniyor.

‍∴

Türkiye girişimcilik ekosistemi ile İstanbul Üniversitesi arasında köprü vazifesi gören Girişimcilik Kulübü’nün gerçekleştirdiği bir organizasyon olan Marketing 6.19’a dair tüm detaylar (konuşmacılar, etkinlik takvimi, sponsorlar, adresi, içerik, kayıt formu vs.) için etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: iugirisim.com/marketing6


İÜ Girişimcilik Kulübü I Hakkında

Temelleri 2012 yılında atılan İÜ İktisat Fakültesi Girişimcilik Kulübü, kuruluşunun ardından sadece birkaç yıl içinde İstanbul Üniversitesinin en büyük ve en aktif kulüpleri arasına girmeyi başardı. Türkiye girişimcilik ekosistemi ve İstanbul Üniversitesi arasında bir köprü görevi gören Girişimcilik Kulübü; yıl içinde onlarca etkinlik, proje ve eğitim programı ile öğrencilerin girişimci ruhlarını pekiştirmektedir. 1980’lerin son yıllarından bugüne, gelişimine ivme kazanarak devam eden girişimcilik ekosistemini üniversite öğrencileriyle tanıştırmak ve ekosisteme taze atılımcı ruhlu bireyler yetiştirerek İstanbul Üniversitesi’ni girişimcilik alanında tanınır bir hale getirme misyonu taşıyan kulübün bu amaç odağında birçok etkinliği bulunmaktadır. 


💡 Kurumsal İletişim 2.0 Etkinliği (Notlar)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.