Branding Türkiye ve JCI Kocaeli organizasyonuyla 4 Kasım 2023’te Kocaeli’deki Bilim Ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilen Motivasyon 1.0 etkinliği ile ilgili merak edilenleri derledik! İşte tüm detaylarıyla “Motivasyon 1.0 – Etkinlik Notları!”

Günümüz dünyasında bilgiye erişim kadar bilgiyi efektif kullanmak da bir hayli önemli. Bilgiye erişim ile bilgiyi efektif kullanma arasındaki bağlantıyı sağlayan temel unsursa “motivasyon”dur. 4 Kasım 2023 tarihinde Branding Türkiye ve JCI Kocaeli organizasyonuyla hazırlanan Motivasyon 1.0 Etkinliği kapsamında iş, eğitim ve sosyal yaşam olmak üzere hayatın tüm alanlarında ve aşamalarında büyük önem taşıyan motivasyon için çeşitli uygulamalara yer verildi. Gebze Bilim ve Sanat Merkezi’ndeki etkinlikte bu bağlamda motivasyon oyunları, networking, kısa film gösterimi ve konferans gerçekleştirildi.

Motivasyon 1.0 – Etkinlik Notları

Fayda ve farkındalık odaklı bir mecra olan Branding Türkiye, etkinlik odaklı alt markası olan Branding Türkiye Etkinlik aracılığıyla bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konu ve kavramlara dair zirve ve etkinlikler düzenlemeyi sürdürüyor. En son JCI Kocaeli organizasyonuyla ve Bilim Ve Sanat Merkezi‘nin mekan sponsorluğunda “Motivasyon” ana temalı “Motivasyon 1.0” başlıklı bir etkinlik gerçekleştiren Branding Türkiye, Türkiye’de motivasyon konusu çeşitli boyutlarıyla değerlendirildi.

Etkinlikte Neler Konuşuldu?

4 Kasım 2023’te gerçekleştirilen ve iş, sanat, medya ve akademi dünyasından isimlerin katılım gösterdiği Motivasyon 1.0 etkinliğinin konuşmacıları; Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye), Rabia ÇİMEN (JCI Kocaeli), Esra SELÇUK (JCI Kocaeli) şeklindeydi.

Etkinlikte Mürsel Ferhat Sağlam, dijital markalaşma odağında bir konuşma gerçekleştirerek markaların büyüme stratejisindeki temel motivasyona vurgu yaptı. Rabia Çimen ile Esra Selçuk ise IceBreaker ve Motivasyon odağında sunum gerçekleştirdi. Etkinliğin devamında Crossroads Film Festivali kapsamında kısa filmler izlendi.

Kurumsal İletişim 2.0, Medya Takip Merkezi, Akademi Futbol Dergisi, Karma Türkiye, StartupTeknoloji, Medya Bilgi Rehberi ve Hani Kurumsaldık’ın medya partnerliğinde, AIESEC, Gebze Belediyesi desteğiyle ve Korvo‘nun etkinlik yönetim sponsorluğund Motivasyon 1.0‘ın son kısmında ise “network time” gerçekleştirildi.

Etkinlik Grubuna Katılın

Branding Türkiye, her ay dijitalleşme, markalaşma ve kurumsallaşma odaklı konsept etkinlikler gerçekleştiriyor. Ücretsiz düzenlenen etkinliklere katılım sınırlı olup hızlı kayıt için topluluklarımıza katılmanızı öneririz. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak Telegram topluluğumuza katılabilirsiniz. Whatsapp Kanalı’na katılmak içinse sosyal medya hesaplarımızı ve mikrositemizi ziyaret edebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.