G4A Studio tarafından gerçekleştirilen popüler podcast serisi Pazarlama Sohbetleri’nin yeni sezonu yakında başlıyor.

Sesli içeriğin yükselişe geçtiği günlerde ve Spotify gibi mecraların yaygınlaştığı süreçte iyiden iyiye popüler hale gelen podcast kültürünün Türkiye’deki önemli temsilcilerinden olan Pazarlama Sohbetleri’nin yeni sezonu başlıyor. Bütünleşik pazarlamanın dair konulara dair bilgi aktarımı yapılan serinin yeni bölümlerinde de yine merak edilen birçok soruya yanıt verilecek.

G4A Studio’nun alt markası olan ve her hafta Pazar günü, Hasan Yasin Türkyılmaz ile Sercan Yılmaz tarafından hazırlanarak sunulan Pazarlama Sohbetleri’nde yeni sezon çok yakında başlıyor. Video ve podcast olarak paylaşılan popüler seri, YouTube ve Spotify başta olmak üzere tüm video ve müzik platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanıyor.

Pazarlama Sohbetleri’nin Yeni Sezonu

Sesli içeriğin yükselişe geçtiği 2020’lerden çok önce, daha 2018’de ilk bölümü yayınlanan ve Hasan Yasin Türkyılmaz ile Sercan Yılmaz tarafından hazırlanıp sunulan Türkiye’deki ilk tematik podcast kanallarından biri olan Pazarlama Sohbetleri’nin merakla beklenen yeni sezonu yakında başlıyor. Bu arada ekibe  2020’de dahil olan Mürsel Ferhat Sağlam, Pazarlama Sohbetleri’nde yine daimi konuk olarak yer alacak. Buna ek olarak seride yeni sezon itibariyle alanında uzman birçok ismin de konuk olarak alınacağı belirtiliyor.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin yeni sezonunda da medya sponsoru olarak desteklediği Pazarlama Sohbetleri’nde pazarlama, dijital markalaşma, reklam, iletişim, medya, kurumsal iletişim, dijital pazarlama, sosyal medya, büyüme pazarlaması, online itibar yönetimi, e-ticaret, girişimcilik, marka yönetimi gibi alanlara dair akademik ve sektörel bilgi paylaşılacak.

Pazarlama Sohbetleri‘ni düzenli olarak dinlemek/izlemek etmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz. Bu arada Pazarlama Sohbetleri’ne konu ve konuk önermek için info@g4astudio.com adresine mail gönderebilirsiniz.

Pazarlama Sohbetleri’ni YouTube’da Takip Etmek İçin Tıklayın.

Pazarlama Sohbetleri’ni Spotify’da Takip Etmek İçin Tıklayın.

Pazarlama Sohbetleri’ni Instagram’da Takip Etmek İçin Tıklayın.

G4A Studio I Hakkında

G4A Studio, büyüme, büyüme hack’lemesi ve performans pazarlama alanında eğitim ve danışmanlık sunar. Büyüme ve veri odaklı pazarlama, UX analitiği, CRO, SEO, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı alanında hizmet veren bir stüdyodur. G4A Studio & Workshops ayrıca; startup, eticaret, mobil uygulama ve oyun girişimleri özelinde çözümler sunar.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.