İTÜ Robot Olimpiyatları İTÜRO 2019

İstanbul Teknik Üniversitesi (İTÜ) Kontrol ve Otomasyon Kulübü tarafından gerçekleştirilen ve 3 gün sürecek olan İTÜ Robot Olimpiyatları İTÜRO 2019, 11 Nisan 2019’da kapılarını ziyaretçilere açacak.

İTÜ Kontrol ve Otomasyon Kulübü tarafından 11-12-13 Nisan 2019 tarihlerinde İstanbul Teknik Üniversitesi Ayazağa Kampüsü Süleyman Demirel Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Bu sene 13.’sü düzenlenecek olan Türkiye’nin en köklü robot olimpiyatı olan İTÜ Robot Olimpiyatları (İTÜRO), robotik alanında çalışma yapmakta olan öğrencileri, akademisyenleri ve endüstri temsilcilerini düzenlenecek etkinlikler aracılığıyla bir araya getirmeyi hedefliyor. Ayrıca İTÜRO, meydana gelen teknolojik gelişmeler ışığında bu alanda yapılan çalışmaları sorgulamayı planlayan bir oluşumdur.

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu İTÜRO 2019, kapsamında yerli ve yabancı akademisyenler, sanayi katılımcıları ve deneyimli öğrenciler tarafından, robotik ve kontrol bilimi gibi alanlarda seminerler, söyleşiler, paneller ve sergiler düzenlenmektedir.

Yarışmalarla eş zamanlı olarak düzenlenen bu etkinlikler, bu alanda çalışmalar yapmakta olan katılımcılara yol göstermekte ve katılımcıların bakış açılarını genişletmektedir. Bunun yanında 11 Kategoriden oluşan yarışmalar, son 12 yılda toplam 6474 – 6500 katılımcı sayısına ulaşmıştır. Etkinlik hakkında daha detaylı bilgi almak için etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir