IFS Türkiye bir ilke imza attı ve Türk şirketlerinin geleceğe yatırım yapma idealinin bir karşılığı olarak “IFS Gelecek Yatırımcıları Platformu”nu kurdu. Platform’un ilk etkinliği olan “IFS Gelecek Yatırımcıları Zirvesi”, ise 27 Kasım 2019 tarihinde Swissotel The Bosphorus’ta gerçekleşecek.

Türkiye’nin önde gelen dijital dönüşüm şirketlerinden biri olan IFS Türkiye, akıllı üretim çağında sürdürebilir başarı arayan Türk iş dünyasına rehberlik etmeyi sürdürüyor. Şirket bu bakış açısı ile Türk şirketlerinin geleceğe yatırım yapma idealinin bir karşılığı olarak yepyeni bir oluşuma imza attı. Buna göre IFS Türkiye, “dijitalleşme”nin en önemli buluşma noktalarından biri olarak “IFS Gelecek Yatırımcıları Platformu”nu hayata geçirdi.

Gelecek Yatırımcıları Zirvesi 2019 - Afiş

Platform, sürdürülebilir başarılara imza atabilen ve dünyada Türkiye adına rekabet avantajı yaratmayı hedefleyen şirketleri, tecrübelerini paylaşmak üzere, bir araya getirmeyi amaçlıyor. Bu misyon doğrultusunda gerçekleştirilen Platform’un ilk etkinliği (IFS Gelecek Yatırımcıları Zirvesi) 27 Kasım 2019 tarihinde Swissotel The Bosphorus’ta yapılacak.

Platforma ilişkin bir açıklama yapan IFS Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ergin Öztürk, IFS Türkiye’nin bu iletişim ve etkileşim platformu aracılığı ile gerçekleştirmek istediği temel hedefi şu sözleri ile özetliyor:

“Bu platform aracılığı ile vizyoner iş insanlarını birleştirirken, dijital çağda sürekli değişen ve adaptasyonu şart olan teknolojilerin şirketleri hem dünya sahnesine hem de geleceğe nasıl taşıyacağı konusunda iş insanlarına ilham verebilmeyi ve bu sayede şirketlerin vizyon genişletmelerine destek olmayı amaçlıyoruz” 

IFS Gelecek Yatırımcıları Zirvesi İçin Geri Sayım

Gelecek Yatırımcıları Platformu’nun ilk etkinliği olan “IFS Gelecek Yatırımcıları Zirvesi” 27 Kasım 2019 tarihinde Swissotel The Bosphorus‘ta gerçekleşecek. Tüm gün sürecek olan etkinlikte ayrıca IFS Türkiye’nin 15’inci yılı da kutlanacak.

Ulusal ve uluslararası iş camiasından önemli isimlerin konuşmacı olarak yer alacağı Zirve, 6 oturumdan oluşacak. Yaklaşık olarak 400 katılımcıyı ağırlamayı planlayan IFS Gelecek Yatırımcıları Zirvesi’nde dijital çağın en önemli konuları tartışılacak. Etkinlikte ayrıca önümüzdeki yıllarda trend olması beklenen teknolojiler ve tüketici eğilimleri de masaya yatırılacak.

Bu arada platform, Türkiye’yi dolaşacak. Ayrıca IFS Türkiye; etkinliklerine; sektörel ve yerel ihtiyaçlara özel iki ayda bir düzenlenecek çalıştaylar ile devam etmeyi düşünüyor.


💡 Dijital Markalaşmanın Önemi Etkinliği (Notlar)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.