Endüstri Mühendisliği Günleri’19 28 – 29 Kasım’da

Endüstri Mühendisliği Günleri’19, 28 – 29 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek. Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (MieS) tarafından bu sene 19. kez düzenlenecek olan etkinliğin temasıysa “Jump In’dustry” oldu.

Kısa adı MieS olan Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü bu yıl 19. kez Endüstri Mühendisliği Günleri’19 etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 28 – 29 Kasım 2019 tarihlerinde Ataşehir Mustafa Saffet Kültür Merkezi‘ndeki etkinliğin bu yılki temasıysa “Jump In’dustry”

Endüstri Mühendisliği Günleri’19 İçin Geri Sayım

Bu yıl 19. kez gerçekleştirilecek olan ve bu yönüyle geleneksel hale gelen Endüstri Mühendisliği Günleri etkinliği için geri sayım başladı. Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak katkı sağladığı etkinlik 28 – 29 Kasım 2019 tarihlerinde “Jump In’dustry” mottosuyla düzenlenecek.

EMG'19 Etkinliği - AfişBirçok farklı konu başlığını barındıran etkinliğe Türkiye’nin dört bir yanından çok sayıda öğrencinin katılması planlanıyor. Mühendislik Fakültesi öğrencilerinden, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerine kadar hemen her bölümden üniversitelilerin yoğun ilgi göstermesi beklenen etkinliğin geçen yılki onur konuğu Türkiye’nin ilk endüstri mühendisi Adnan Erkmenol’du.

Bugüne dek binlerce üniversiteliyi sektörün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileriyle ve sektör profesyonelleriyle buluşturan Endüstri Mühendisliği Günleri etkinliği, bu sene de dopdolu bir içerikle misafirlerini ağırlamayı bekliyor.

“Endüstri 4.0, Girişimcilik, Yapay Zeka, Teknoloji Devrimi, Geleceğin Meslekleri” vs. gibi birçok konu ile birçok farklı sektörün gündeme geleceği EMG’19 aynı zamanda katılımcılara sürprizlerle dolu zengin bir fuaye alanı sunmaya hazırlanıyor. Buna ek olarak üniversiteliler EMG’19’da birçok uzmanla ve sektör profesyoneliyle tanışma fırsatı yakalayarak network imkanı bulacak.

Workshoplar, mülakat simülasyonları, panel ve konferanslarla dolu bir içerik barındıran etkinliğe katılmak için aşağıdaki butona tıklayın.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir