Endüstri Mühendisliği Günleri’19, 28 – 29 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilecek. Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü (MieS) tarafından bu sene 19. kez düzenlenecek olan etkinliğin temasıysa “Jump In’dustry” oldu.

Kısa adı MieS olan Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Kulübü, bu yıl 19. kez Endüstri Mühendisliği Günleri’19 etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor. 28 – 29 Kasım 2019 tarihlerinde Ataşehir Mustafa Saffet Kültür Merkezi‘ndeki etkinliğin bu yılki temasıysa “Jump In’dustry” olarak belirlendi.

Endüstri Mühendisliği Günleri’19

Bu yıl 19. kez gerçekleştirilecek olan ve bu yönüyle geleneksel hale gelen Endüstri Mühendisliği Günleri etkinliği için geri sayım başladı. Türkiye’nin en popüler ve en çok okunan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak katkı sağladığı bu etkinlik 28 – 29 Kasım 2019 tarihlerinde “Jump In’dustry” mottosuyla düzenlenecek.

EMG'19 Etkinliği - Afiş

Birçok farklı konu başlığını barındıran etkinliğe Türkiye’nin dört bir yanından çok sayıda öğrencinin katılması planlanıyor. Mühendislik Fakültesi öğrencilerinden, İktisadi İdari Bilimler Fakültesi öğrencilerine kadar hemen her bölümden üniversitelilerin yoğun ilgi göstermesi beklenen etkinliğin geçen yılki onur konuğu Türkiye’nin ilk endüstri mühendisi Adnan Erkmenol’du.

Bugüne dek binlerce üniversiteliyi sektörün önde gelen firmalarının üst düzey yöneticileriyle ve sektör profesyonelleriyle buluşturan Endüstri Mühendisliği Günleri etkinliği, bu sene de dopdolu bir içerikle misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor. Hemen her gün bir üniversite etkinliğinin yapıldığı günümüzde, geleneksel hale gelmiş böylesi organizasyonların sayısı ne yazık ki bir hayli az. İşte o sebeple bu yıl 19. kez gerçekleştirilecek olan “Endüstri Mühendisliği Günleri”ne ilginin yoğun olması bekleniyor.

Endüstri 4.0, Girişimcilik, Yapay Zeka, Teknoloji Devrimi, Geleceğin Meslekleri vs. gibi birçok konu ve sektörün gündeme geleceği EMG’19 aynı zamanda katılımcılara sürprizlerle dolu zengin bir fuaye alanı sunmaya hazırlanıyor. Buna ek olarak üniversiteliler; EMG’19’da birçok uzmanla ve sektör profesyoneliyle tanışma fırsatı yakalayarak network imkanı bulacaklar.

Workshoplar, mülakat simülasyonları, panel ve konferanslarla dolu bir içerik barındıran etkinliğe katılmak için etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edin; miesofficial.com

MieE I Hakkında

Marmara Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü öğrencileri tarafından 2000 yılında kurulan MieS; geçmişten gelen tecrübeleri ve yenilikçi yapısıyla Marmara Üniversitesi’nin en aktif iş ve kariyer kulübü olarak faaliyetlerine devam etmektedir.


💡 E-Ticarette Marka Olmak Etkinliği (Notlar)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.