Eczaneye Ulaşmanın Dijital Yolu mottosuyla faaliyetlerini sürdüren ve ilaç dışı %100 orijinal eczane ürünlerini tek tıkla kapıya getiren Hızlı Ecza uygulaması için lansman iletişimi kapsamında hazırlanan kısa tanıtım filmleri sosyal medyada yayınlandı. İşte detaylar!

İlaç dışı %100 orijinal eczane ürünlerini tek tıkla kapıya getiren Hızlı Ecza uygulaması için lansman iletişimi kapsamında kısa filmler hazırlandı. Konuyla ilgili ayrıntıları sizler için derledik. İşte detaylar!

İlaç dışı %100 orijinal eczane ürünlerini tek tıkla kapıya kadar getiren Hızlı Ecza’nın, lansman iletişimi kapsamında yayınlanan kısa tanıtım filmleri sosyal medyada paylaşıldı.

Peki Hızlı Ecza nedir? Eczaneye Ulaşmanın Dijital Yolu mottosuyla faaliyetlerini sürdüren ve ilaç dışı %100 orijinal eczane ürünlerini tek tıkla kapıya getiren Hızlı Ecza bölgenizdeki eczaneler ile anlaşmalı olarak çalışan ve siparişleri kendi özel kuryeleri ile size en yakın eczaneden alıp teslim eden bir alışveriş uygulamasıdır.

Hızlı Ecza Tanıtım Filmi Yayınlandı

Eczane güvencesi ile internetten satışına izin verilen; dermokozmetik, kişisel bakım, besin takviyeleri, anne & bebek ürünleri, cinsel sağlık ve birçok kategorideki binlerce ürün seçeneğini hızlı ve güvenli teslimat avantajıyla kullanıcılara ulaştıran Hızlı Ecza’nın tanıtım filmi sosyal medyada yayınlandı. Branding Türkiye’nin Instagram’daki Arşiv sayfasında paylaşılan tanıtım filminde, uygulamanın temel dinamiklerine dair bilgi oldukça kreatif bir anlayışla izleyenlere aktarılmış. Videonun açıklamasında yer alan ifade ise şöyle;

“İstanbul da bir süredir hizmet veren Hızlı Ecza uygulaması eczane alışverişinde tüketiciler için yeni bir soluk getiriyor, hızlı teslimat ve güvenilir ürün mesajıyla ortaya çıkan marka evinize en yakın anlaşmalı eczanelerden ilaç dışı on binlerce ürünü kendi kuryeleri ile adresinize teslim ediyor. Hızlı Ecza, lansman iletişimi kapsamında çekmiş olduğu keyifli kısa filmlerle de farklı ihtiyaç durumları üzerinden farkındalık yaratmayı hedefliyor.”

Bu arada uygulamanın şu an için yalnızca İstanbul genelinde eczane çalışma saatleri içerisinde hizmet vermekte olduğunu hatırlatalım. Buna ek olarak; Hızlı Ecza güvencesi ile uygulama üzerinden ilaç dışı binlerce orijinal eczane üründen dilediğinizi sipariş verebilirsiniz. Ayrıca uygulama üzerinden anlık sipariş takibi yapabilir ve evinizden çıkmadan eczane alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Hızlı Ecza ile Eczaneler Tek Tıkla Kapınızda!

Videoyu izlemek için buraya tıklayın.


2023 Yılının Haberleri

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.