Alanında uzman eğitmenler sokak hayvanları yararına Yeni Bir Yıl Yeni Bir Sen ana temalı ücretsiz bir eğitim gerçekleştirecekler.

2022’nin son günlerindeyiz. Koskoca bir yıl bitti bitiyor. Yıl boyunca birçok acı tatlı olay ve durumla karşı karşıya kaldık. Ama hepsi bir şekilde geçti, bitti.

Genelde insan hafızası en son yaşadığını, en son gördüğünü, en son duyduğunu ve en son hissettiğini en uzun süre hatırlar. Böyle bir nörolojik yapıya sahiptir insan. Bu nedenle yılın son zamanları “artık her şey için çok geç” diyeceğimiz anlar değildir. Tam tersine son düzlükte elimizden gelenin en iyisini yapmamızın tam sırası! Diğer bir ifadeyle yılın bu günleri yeni kararlar, yeni planlar, yeni adaptasyonlar, yeni başlangıçlar, yeni alışkanlıklar ve yeni bilgiler edinmek için en uygun zamandır.

Bu gerçekten yola çıkarak Branding Türkiye okuyucuları ve Hani Kurumsaldık dinleyicileri için sosyal sorumluluk içeren bilgi ve farkındalık odaklı ücretsiz bir etkinliği daha doğrusu bir eğitimi paylaşmak istedik. Etkinlik, alanında uzman 4 kişi tarafından ücretsiz bir şekilde verilecek.

Peki ama neden? İşte detaylar! 

Yeni Bir Yıl Yeni Bir Sen (Ücretsiz Eğitim)

Alanında uzman 4 eğitmen sokak hayvanları yararına ücretsiz bir eğitim gerçekleştirmek için bir araya geldi. “Yeni Bir Yıl Yeni Bir Sen” ana temalı etkinlik kapsamında Ümit Ünker, Banu Başaran, Dinçer Çetin ve Ziya Şakir Yılmaz tarafından ücretsiz bir eğitim gerçekleştirilecek.

25 Aralık 2022 tarihinde Pazar günü çevrimiçi ortamda (Zoom) düzenlenecek olan ücretsiz eğitim kapsamında Kurtköy Patileri Derneği‘ne bağış yapanlar eğitime katılım sağlayabilecekler. Belirli bir net bağış miktarı olmamakla birlikte katılımcılar bağış yapacakları miktarı kendileri belirliyorlar. Ziya Şakir Yılmaz kişisel Linkedin hesabı üzerinden konuyla ilgili yaptığı paylaşımda bağış miktarına dair; “Bütçeniz ne kadar ise o kadar bağış yapabilirsiniz. 20 tl ise 20, 50 ise 50, 100 – 250 tl ise o kadar. Gönlünüzden ne koparsa. Biz bunu kontrol etmeyeceğiz. Biz size güveniyoruz.” şeklinde bir açıklama yaptı. Buna karşın az veya çok fark etmeksizin bağış yapan herkes eğitime katılabilecek. 

Etkinlik Hakkında Detaylar

Alanında uzman dört ismin bir araya gelerek sokak hayvanlarına yararına gerçekleştirdiği eğitimde konuşmacıların verecekleri eğitimler ise şöyle; 

  • Ümit Ünker: İletişimi Yönet, Hayatı Yönet
  • Banu Başaran: Kontrolü Ele Al 
  • Dinçer Çetin: Öz Farkındalık 
  • Ziya Şakir Yılmaz: Başarı İçin 5 Adım

Eğitim çevrimiçi ortamda Zoom mecrasında gerçekleştirilecek. Ulusal ve uluslararası birçok prestijli organizasyonun daimi medya partneri olan Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık, sokak hayvanları yararına gerçekleştirilen Yeni Bir Yıl Yeni Bir Sen ana temalı etkinliği destekliyor.

Eğitime katılmak için Kurtköy Patileri Derneği‘ne bağış yaptıktan sonra aşağıdaki bağlantı aracılığıyla eğitime katılabilirsiniz. Bağış yapılacak hesap no ve ücretsiz Zoom katılım linki için Ücretsiz Katıl bağlantısına tıklayın. 

ÜCRETSİZ KATIL

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.