Domain servisleri, web hosting, sunucu kiralama ve barındırma gibi bireysel ve kurumsal internet çözümleri sunan Türkiye’nin en çok tercih edilen markalarından biri olan Alastyr’de Harika Cuma indirimleri başladı!

Hosting ve domain barındırma sektöründe global standartlarda hizmet sunan Alastyr’de Harika Cuma İndirimleri Başladı! Bu ay 21.11.2022 – 30.11.2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanyadan yararlanmak için yazının sonundaki bağlantıya tıklamanız yeterli!

Harika Cuma İndirimleri Başladı

Türkiye’nin en çok tavsiye edilen web hosting firması Alastyr’de Kasım ayına özel Harika Cuma İndirimleri başladı! Kampanya kapsamında tüm sınırsız hosting paketlerinde sepette net %50 indirim mevcut. Herhangi bir “Şart Yok – Koşul Yok – Adet Sınırı Yok!” Üstelik Alastyr Hosting’i seçmeniz için bir çok neden var. İşte bunlardan bazıları;

 • 2020 yılı içinde devreye alınan Alastyr Veri Merkezi ve yapmış olunan alt yapı yatırımları ile servis kalitesi sektör standartlarının üzerine taşındı.
 • 7/24 teknik destek ekibimiz ile tüm çağrılar ve destek talepleri günün her saati en hızlı şekilde karşılanıyor.
 • Çözüm odaklı destek hizmeti.
 • %100 SSD alt yapısına sahip hosting paketleri ile en iyi site hızı deneyimi.
 • Bir çok firmanın opsiyonel olarak verdiği yedekleme hizmeti için Alastyr’de hiç bir ücret talep edilmiyor.
 • Alastyr kalitesine geçmek isteyen kullanıcılara, Ücretsiz Site Taşıma desteği.
 • 14 gün koşulsuz iade garantisi
 • 12 ay taksit imkanı ile ödeme kolaylığı sağlıyoruz.

Alışverişe Başla

Alastyr tarafından başlatılan ve 30 Kasım’a kadar geçerli olan Harika Cuma İndirimleri kapsamında avantajlı özelliklere sahip sınırsız hosting paketlerine kampanya dahilinde sahip olmak için hemen buraya tıklayarak alışverişe başlayabilirsiniz. 

Kampanya Katılım Koşulları

 • 21.11.2022 – 30.11.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya 1 yıllık yeni alımlarda geçerlidir.
 • Tüm sınırsız hosting paketlerini kapsar.
 • Başka kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Bir sonraki yenileme döneminde standart liste fiyatları uygulanır.
 • Adet sınırı bulunmamaktadır.
 • İndirim sepette otomatik olarak uygulanır.
 • Aylık planlar kampanyaya dahil değildir.

HEMEN SATIN AL


Alastyr Hakkında

Alastyr I Hakkında

Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 2002 yılında İzmir’de kurulan firmamız uzun yıllar Smyrna Telekom adıyla verdiği hizmetlerini Nisan 2012 itibariyle Alastyr Telekom adı altında sağlamaya devam etmektedir.

Hizmetlerimizi Alan Adı Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, güvenlik ve müşteri destek hizmetleri olarak gruplandırabiliriz. Müşteri desteği şirketimizde en ön planda bulunmakta olup müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması adına destek ekibimiz 24/7 çalışmaktadır ve sektörde oluşan yenilikleri takip ederek sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktadır. Müşteri destek hizmetimizi https://www.alastyr.com/secure adresinden, kayıtlı müşterilerimize aldıkları hizmetler ve ürünler bağlamında sağlamaktayız. Müşterilerimiz bu alandan destek operatörlerimize ulaşabildiği gibi sürekli güncellenen destek kütüphanemizden sorunlarının çözümlerine de ulaşabilmektedirler. Destek talepleri operatörlerimiz tarafından düzenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Mevcut yapımızda mesai saatleri içerisinde müşterilerimize dönüş süremiz 5 ile 30 dakika arasındadır.

Tüm hizmetlerimizde servis seviye garantileri sunuyoruz. Ayrıca alan adı ve sunucu hizmetleri hariç tüm hizmetlerimizde 7 gün koşulsuz para iade garantisi sağlıyoruz. Alastyr, hosting servislerinde en güvenli ve en hızlı altyapı imkanlarını kullanmaktadır. Tüm servislerimizde müşterilerimize kalite, güven ve en hızlı çözümleri en güncel donanım ve yazılım altyapılarıyla sunmaktayız. Her bir sunucumuz sektörde öncü donanım sağlayıcılarından yüksek seviyede kurumsal hizmet vermeye yönelik rack tipi sunuculardan seçilmiştir. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve yüksek erişilebilirlik oranı sağlayabilmekteyiz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.