#BrandingTürkiyeÖneriyor Whatsapp Grubu

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin popüler kategorisi Branding Türkiye Öneriyor’da yayınlanan içerikleri anlık olarak düzenli bir şekilde almak için #BrandingTürkiyeÖneriyor Whatsapp Grubu”na katılın

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin, fenomen haline gelen kategorilerinden biri olan Branding Türkiye Öneriyor‘da yayınlanan tüm içerikler şimdi anında cebinizde! “#BrandingTürkiyeÖneriyor Whatsapp Grubu”na katılarak bu kategorideki önerileri anında edinebilirsiniz.

Branding Türkiye Öneriyor Nedir?

Branding Türkiye Öneriyor, bütünleşik pazarlama  mecrası Branding Türkiye’nin tavsiye ettiği, önerdiği çeşitli ürün ve hizmetleri kapsamaktadır. Dolayısıyla bu kategoride Branding Türkiye’nin takipçilerine, okurlarına önerdiği kitap, film, mekan, etkinlik, influencer ve eklenti gibi içerikler yer alıyor. Buna göre #BrandingTürkiyeÖneriyor hashtagi (etiketi) ile paylaşılan içeriklerin odağında; iş kitapları ve kişisel gelişim odağında kitaplar ile iş dünyası profesyonellerine artı değer katacağını düşündüğümüz sinema filmleri, belgeseller, kısa filmler ve diziler var.

Bunlara ek olarak; dijital pazarlama uzmanları, sosyal medya yöneticileri, webmasterlar, tasarımcılar ve yazılımcılar başta olmak üzere herhangi bir internet kullanıcısının da işine yarayacak olan çeşitli internet araçları ve eklentiler de yine bu kategoride yer alıyor. Bunun yanı sıra yeni nesil kanaat önderleri olarak betimlenen influencerlar da (Blogger, Youtuber vs.) bu kategorinin kapsamında. Diğer bir ifadeyle 3F Fenomeni (Fikir Fayda Farkındalık) odaklı içerik üreten ve farkını ortaya koymuş influencerları da #BrandingTürkiyeÖneriyor kategoride görmek mümkün.

Öte yandan sektör profesyonellerinin ilgi alanına girebilecek nitelikli tüm etkinlik, meetup, zirve ve eğitimler güncel olarak bu kategoride paylaşılıyor. Son olarak; farklı, kaliteli ve konsept sahibi cafe, restoran gibi mekanlara dair içerikler de #BrandingTürkiyeÖneriyor kapsamında bu kategoride yer alıyor.

Neden “#BrandingTürkiyeÖneriyor Whatsapp Grubu”na Katılmalıyım?

Branding Türkiye Öneriyor kategorisindeki içerikler herkese açık ve tüm Branding Türkiye içerikleri gibi ücretsiz olarak yayınlanmaktadır. Dolayısıyla bu kategorideki içerikleri yani önerileri okumak ve/veya izlemek için herhangi bir ayrıcalık gerekmiyor.

ANCAK, “#BrandingTürkiyeÖneriyor Whatsapp Grubu”nda yer alan kişiler için hediye kitaplar, sinema biletleri, etkinlik davetiyeleri, indirim kuponları gibi fırsatlar sunulacak. Bu yüzden sınırlı sayıda kişinin dahil edileceği bu topluluğun parçası olmak için acele edin ve aşağıdaki formu doldurun.

powered by Typeform

Uyarı

#BrandingTürkiye Whatsapp Grubu’nda sadece yöneticiler paylaşım yapmaktadır. Bir sohbet grubu değildir. Üyeler herhangi bir paylaşım yapamamaktadır. Grubun temel amacı Branding Türkiye Öneriyor kategorisindeki içeriklerle Branding Türkiye’nin genelinde yayınlanan önemli içerikleri anlık ve düzenli olarak Whatsapp grubunda yer alan toplulukla paylaşmak ve bu gruba özel hediye, çekiliş, indirim kuponu gibi avantajları grupta yer alan kişilere sunmaktır. Bu grupta yer alan üyelerin birbirlerine özelden ulaşması, birbiriyle iletişime geçmesi ve birbirlerine taciz, hakaret vs. gibi durumlarda bulunmasından olaya karışan kişiler sorumludur. Doğabilecek herhangi bir olumsuzluktan Branding Türkiye sorumlu değildir. 

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir