Hani Kurumsaldık ile BrandyMe stratejik partner oldu. Kişisel markalaşma odağında uluslararası standartlarda danışmanlık ve mentörlük hizmetleri sunan BrandyMe ile kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık arasındaki iş birliğine dair tüm detaylar haberimizde!

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasına öncülük eden Hani Kurumsaldık, misyonuna uygun bir şekilde faaliyetlerine devam ediyor. Bir yandan da kurumsal partnerliklerini sürdüren marka, en son BrandyMe ile stratejik partner oldu. 

Hani Kurumsaldık İle BrandyMe Stratejik Partner Oldu

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentör Mürsel Ferhat Sağlam‘ın hazırlayıp sunduğu Hani Kurumsaldık, her Cumartesi; Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Anchor Fm, Pocket Cast, Amazon Music, Podvine, Radio Public veYouTube platformlarında eş zamanlı olarak yayınlanıyor. Ancak Hani Kurumsaldık sadece tüm dijital video ve müzik platformlarında değil. Popüler mecra, ayrıca birçok sosyal ağda da aktif bir çizgide ilerliyor. Bu bağlamda kurumsal Facebook, Linkedin, Twitter, Tumblr, TikTok, Telegram, Medium Blog, Instagram, Linkedin Blog hesaplarında yazılı, görsel, sesli ve videolu içerikler yayınlayarak düzenli bilgi paylaşımında bulunan Hani Kurumsaldık, şimdiden milyonlarca erişime ulaşmayı başardı. 

Bunlara ek olarak Hani Kurumsaldık, bir yandan da iş birliği aksiyonlarıyla da dikkat çekiyor. Popüler mecra, en son sektörünün öncülerinden olan bir marka ile iş birliği yaptı. Buna göre Hani Kurumsaldık ile BrandyMe stratejik partner oldu.

Kişisel Marka Gurusu William Arruda‘nın dünyadaki en geçerli ve Sertifikalı “Personal Branding Strategist”, ” Digital Branding Strategist” ve “360Reach Analyst” programlarından; içerik, yöntem, araç ve strateji aktarılarak meydana getirilen BrandyMe Kişisel Markalaşma Modeli, iş hayatında kişisel markasını oluşturmak isteyenler için tasarlandı.

BrandyMe hizmetleri arasında ise şu iş modelleri yer alıyor;

  • Kişisel Marka Workshopu
  • Kişisel Marka Danışmanlığı
  • Kişisel Marka Hızlandırma Programı

Hani Kurumsaldık | Hakkında

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan Hani Kurumsaldık, Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kurulan podcast odaklı yeni nesil bir mecradır. Kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temasına sahip olan Hani Kurumsaldık; her Cumartesi Spotify, Apple Podcast, Google Podcast, Amazon Müzik ve YouTube’da eş zamanlı olarak yayınlanmaktadır. Türkiye’de podcast kültürünün oluşmasına öncülük eden Hani Kurumsaldık’ın bazı bölümlerine akademisyenler, sektör profesyonelleri, uzmanlar, girişimciler, ceo’lar, STK temsilcileri, kamu yöneticileri ve yatırımcıların yanı sıra iş, sanat, medya, siyaset, spor ve teknoloji dünyasından tanınmış isimler de konuk oluyor. 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın


BrandyMe | Hakkında

Neden Kurulduk?

BrandyMe Kişisel Marka Danışmanlığı, kadınların kişisel markalaşma araçlarını kullanarak, iş hayatında kendi değerini ortaya koyması, görünür ve bilinir olması ve etki alanını genişletmesi için kurulmuştur. Çünkü kadın liderler hayatın her alanında etki alanını arttırdıkça, bu dünya bambaşka bir yer olacak!

Ne Yapıyoruz?

BrandyMe Kişisel Marka Danışmanlığı, kariyerinde bir sonraki seviyeye geçmek isteyen başarılı iş kadınlarının, kendi alanlarında benzersiz değerini ve liderliğini ortaya koyan kişisel markalar yaratarak, sektöründe öne çıkmasını, görünürlüğünü ve bilinirliğini arttırmasını ve daha geniş kitlelere ulaşmasını sağlar.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.