Hani Kurumsaldık ta Onuncu Bölüm Yayınlandı

Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Onuncu Bölüm yayınlandı. “Kriz Yönetimi” ana temasıyla yayınlanan podcastte, kriz yönetimine dair detaylara değinildi.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın onuncu bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Kriz Yönetimi Nedir?” sorusu odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta Onuncu Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam ile Kurumsal İletişim Uzmanı, Eğitmen ve Yazar Elif İrem Yavuzer‘in birlikte hazırlayıp sunduğu “Hani Kurumsaldık” onuncu bölümüyle yayında! Bu hafta “Kriz Yönetimi” temalı bir yayın gerçekleştiren ikili, podcast boyunca kriz yönetimine dair hem akademik hem de sektörel bilgi aktarımında bulundu. Kriz yönetimine dair anlamlı bir hikayenin de paylaşıldı yayında ayrıca kriz yönetimi konusunda yapılan yanlışlara da değinildi. Buna göre yayın boyunca;

  • Kriz yönetimi nedir?
  • Kriz yönetimi nasıl yapılır?
  • Kriz öncesi yapılması gerekenler
  • Kriz sonrası yapılması gerekenler
  • Kriz yönetimi planı neden önemli?
  • Örnek krizler
  • Kriz yönetimi eğitimi gerekli mi?

olmak üzere kavrama dair birçok soru yanıtlandığı gibi pek çok meseleye dair de bilgi ve tecrübe aktarımı yapıldı. Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

ONUNCU BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük “kurumsallık” olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye ana sponsorluğunda başlıyor! Hani Kurumsaldık’ı Spotify başta olmak üzere tüm dijital platformlarda (Google Podcast, Apple Podcast vb.) dinleyebilirsiniz.


💡 Hani Kurumsaldık (Dokuzuncu Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir