Hani Kurumsaldık’ta Dokuzuncu Bölüm Yayınlandı

Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta Dokuzuncu Bölüm yayınlandı. “Online İtibar Yönetimi” ana temasıyla yayınlanan podcastte, dijital odaklı itibar yönetimi çalışmalarına dair detaylara değinildi.

Yakın zaman evvel yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın dokuzuncu bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Online İtibar Yönetimi Nedir?” sorusu odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta Dokuzuncu Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam ile Kurumsal İletişim Uzmanı, Eğitmen ve Yazar Elif İrem Yavuzer’in birlikte hazırlayıp sunduğu “Hani Kurumsaldık” dokuzuncu bölümüyle yayında! Bu hafta “Online İtibar Yönetimi” temalı bir yayın gerçekleştiren ikili, podcast boyunca online itibar yönetimine dair kavramsal ve aktüel bilgi aktarımında bulundu. Örnek online itibar yönetimi vakalarının da aktarıldığı yayında ayrıca online itibar yönetimi konusunda yapılan yanlışlara da değinildi. Buna göre yayın boyunca;

  • Online itibar yönetimi nedir?
  • Online itibar yönetimi nasıl yapılmalı?
  • Online itibar yönetimi örnekleri
  • Online itibar yönetiminde yapılan yanlışlar
  • Stratejik online itibar yönetimi
  • Geleneksel itibar yönetimi ile online itibar yönetimi arasındaki fark
  • Online itibar yönetimi uzmanının özellikleri

olmak üzere kavrama dair birçok detaya değinildi.

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

DOKUZUNCU BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük “kurumsallık” olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam ve Elif İrem Yavuzer tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye ana sponsorluğunda başlıyor! Hani Kurumsaldık’ı Spotify başta olmak üzere tüm dijital platformlarda (Google Podcast, Apple Podcast vb.) dinleyebilirsiniz.


💡 Hani Kurumsaldık (Sekizinci Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir