Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Hani Kurumsaldık’ta On Birinci Bölüm yayınlandı. “Mobbing Gerçeği” ana temasıyla yayınlanan podcastte, iş dünyasının kanayan yarası mobbinge dair detaylara değinildi.

Mart 2021’de yayın hayatına başlayan ve sesli içerik odaklı bir program olarak kurgulanan “Hani Kurumsaldık”ın on birinci bölümü yayınlandı. Bu bölümde “Mobbing Nedir?” sorusu odağında değerlendirmelerde bulunuldu.

Hani Kurumsaldık’ta On Birinci Bölüm

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan “Hani Kurumsaldık” on birinci bölümüyle yayında! Sağlam’a yayın boyunca Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer soru ve katkılarıyla eşlik etti.

Bu hafta “Mobbing Gerçeği” temalı bir yayın gerçekleştirilirken, podcast boyunca iş dünyasının önemli bir problemi olan mobbinge dair hem akademik hem de sektörel bilgi aktarımında bulunuldu. Mobbing ile ilgili deneyimlerin de paylaşıldığı yayında ayrıca mobbingin sebeplerine de değinildi.

Buna göre yayın boyunca;

  • Mobbing nedir?
  • Mobbingin sebebi nedir?
  • Mobbing türleri nelerdir?
  • Mobbingin kelime anlamı nedir?
  • Mobbing sürecinde yapılması gerekenler
  • Mobbingin hukuki ve sosyolojik boyutu
  • Kriz yönetimi planı neden önemli?
  • Mobbing vakaları
  • Akademik mobbing ile ilgili gerçekler

olmak üzere kavrama dair birçok soru yanıtlandığı gibi pek çok meseleye dair de bilgi ve tecrübe aktarımı yapıldı. Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin ana sponsorluğunda gerçekleştirilen Hani Kurumsaldık, başta Spotify olmak üzere tüm dijital müzik platformlarında!

ON BİRİNCİ BÖLÜMÜ DİNLE


Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.


Hani Kurumsaldık Nedir?

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!


💡 Hani Kurumsaldık (Onuncu Bölüm)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.