29 Mart tarihinde duyurusunu Branding Türkiye’de yaptığımız Hani Kurumsaldık şimdi de Live konseptiyle yayınlarına devam ediyor.

Yaklaşık 1,5 ay önce “İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük “kurumsallık” olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Bu ve daha fazlası artık “Hani Kurumsaldık”da!” şeklinde duyurduğumuz Hani Kurumsaldık, “Live” yani canlı yayın konseptiyle yayınlarına devam edeceğini duyurdu.

Hani Kurumsaldık Live

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen ve Yazar Mürsel Ferhat Sağlam‘ın anlatımıyla her Cumartesi günü Spotify‘da yayınlanan podcast serisinde “marka yönetimi” ve “kurumsallaşma” odağında bilgi ve tecrübe paylaşımında bulunuluyor. Branding Türkiye yazarlarından Elif İrem Yavuzer de soru ve katkılarıyla serinin bazı bölümlerinde yer alıyor. Bugüne dek 7 bölümün yayınlandığı Hani Kurumsaldık, şimdi de Live konseptiyle yayınlarını sürdüreceğini duyurdu.

Belli periyotlarda çeşitli sosyal medya platformları (Instagram, Youtube, Linkedin) odağında gerçekleştirilecek canlı yayınlarda yine kurumsallaşma, marka yönetimi, dijital markalaşma, bütünleşik pazarlama odağında bilgi paylaşımı yapılacak.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin, konsept organizasyonların ve fayda odaklı yayınların daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekliyor. Bu bağlamda Branding Türkiye, 3F Fenomeni odağında bir yayın politikasına sahip olan “Hani Kurumsaldık”ın ana sponsoru oldu.

Sosyal Medyada Takip Et

İş hayatını tek bir kelimeyle özetlemek gerekseydi hiç şüphesiz bu sözcük kurumsallık olurdu. Peki bu kadim ve değişmez bilgiye rağmen neden herkes hala daha ilk adımda tökezliyor? Her şeyi çok mu önemsiyoruz yoksa aslında hiçbir şey umurumuzda değil mi? Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanan bu podcast serisinde kurumsal yaşama dair eğlenceli ve bir o kadar da düşündüren tespitler var. Ama en çok da o özlenen samimi sohbet var. İş hayatının bir parçası olan herkesi ilgilendiren Hani Kurumsaldık, Branding Türkiye sponsorluğunda her Cumartesi Spotify ve diğer müzik / video platformlarında!

Hani Kurumsaldık Live konseptini izlemek ve sürpriz hediyeler elde etmek için Hani Kurumsaldık’ı sosyal medyada takip etmeniz gerekiyor. İlk yayın Instagram’da. Buradan takip edebilirsiniz. Takip edeceğiniz diğer kanallara ulaşmak içinse aşağıdaki bağlantıya tıklamanız yeterli.

TAKİP ETMEK İÇİN BURAYA TIKLAYIN.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.