3İK tarafından gerçekleştirilen Global Career Summit başvuruları başladı. Zirve kapsamında öğrenciler hem kendi potansiyellerini fark edebilecek hem de şirketlerin globaldeki kariyer fırsatlarını keşfedebilecekler!

3İK Marka İletişim Ajansı tarafından hazırlanan Global Career Summit için geri sayım başladı! 30 Ocak 2023 tarihinde başlayıp 1 Şubat 2023 tarihine kadar devam edecek olan bu 3 günlük zirvede sadece İstanbul’daki üniversitelerden öğrenciler olmayacak. İstanbul’un yanı sıra Türkiye’nin her yerinden yüzlerce öğrencinin ağırlanacağı etkinlikte katılımcıları; farklı alanlarda sunumlar, ilgi çekici paneller, ilham verici konuşmalar olmak üzere birçok ufuk açıcı etkinlik bekliyor.

Neden Global Career Summit?

Gelecek kariyerin hakkında soru işaretlerin varsa, global bir şirkette çalışma kültürü ve farklı disiplinleri merak ediyorsan, farklı bakış açılarını dinleyerek deneyimlemek senin en iyi öğrenme yönteminse, henüz öğrenciyken networking sağlamak “işte benim işim’’ diyorsan Global Career Summit tam sana göre! Zirveye katılmak için haberin sonunda yer alan başvuru butonuna tıklaman yeterli!

Etkinlik Detayları

Etkinlik Yeri: Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall

Etkinlik Tarihi: 30 Ocak 2023, 31 Ocak 2023, 1 Şubat 2023

Kontenjan: 400 Kişi

Hedef Kite: Üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar

Sertifika: Var (%70 Katılım Zorunluluğu)

Adres: Albert Long Hall, Boğaziçi Üniversitesi Güney Kampüsü, Beşiktaş, İstanbul

Global Career Summit’e Hangi Şirketler Katılacak?

Hedef kitlesi üniversite öğrencileri ve yeni mezunlar olan Global Career Summit‘in katılımcı şirketleri şöyle; QNB Finansbank (Daimi sponsor) ,pladis, Yıldız Holding, TurkishTechnology(Resmi sponsor) ,Aksigorta, Allianz, BAT Türkiye, BOSCH, Coca-Cola Company, Colgate-Palmolive, Çimsa, Danone, Enerjisa Üretim, ETİ, JTI Türkiye, Kordsa, MarshMcLennan, METRO Türkiye, Mey Diageo, Mondelez, Penti, PernodRicard, PepsiCo Türkiye, Philip Morris Türkiye,P&G, Reckitt,Shell, Unilever, Viatris, Vodafone, Yemek Sepeti. 3İK Marka İletişim Ajansı tarafından gerçekleştirilen Global Career Summit’in medya partnerleri ise Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık oldu.

Global Career Summit Başvuruları Başladı!

Global Career Summit için ön kayıt işlemini tamamlamak ve 400 kişi ile sınırlı kontenjandan faydalanmak için ZİRVEYE KAYDOL‘a tıklamanız yeterli. Zirvenin resmi web sitesinde yer alan ÖN KAYIT formunu doldurarak kaydınızı tamamlayabilirsiniz.


DİPNOT

Site üzerinde ‘Ön kayıt’ butonuna tıklayarak bilgilerini doldurduktan sonra bilet almak için bilgiler tarafınıza iletilecektir. Bilet Bilgileri sekmesinde bilet detaylarına göz atabilirsin. Herhangi bir sorun yaşamanız durumunda info@gcs-summit.org adresinden etkinlik temsilcilerine ulaşabilirsiniz.


Branding Türkiye 5 Yaşında!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.