Kütahya Dumlupınar Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolu tarafından 5 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirilecek olan Women in Power etkinliği için geri sayım başladı.

Kovid-19 salgını ile birlikte online ve uzaktan devam eden eğitime ek olarak birçok üniversitede de kulüpler etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de Kütahya Dumlupınar Üniversitesi IEEE Öğrenci Kolu! Kulüp bu günlerde Women in Power etkinliğini gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Women in Power Etkinliği

IEEE Dumlupınar Öğrenci Kolu, PES ve WIE komiteleri tarafından gerçekleştirilecek olan Women in Power etkinliği; enerji ve güç sektörünü üniversiteliler ile bir araya getirerek, kadınların kariyer gelişimine destek olmak ve bu anlamda farkındalık oluşturmak için düzenleniyor.

Toplamda 5 oturum şeklinde gerçekleşecek olan etkinlik; 3 konuşmacı oturumu ile 2 eğitim oturumundan oluşuyor. Konuşmacı oturumlarında; HAVELSAN, Zorlu Enerji ve OEDAŞ yer alırken, eğitim oturumlarında ise “Numan Kaan Karataş – UNITY Oyun Tasarımı Eğitimi” ve “Bissatek Danışmanlık – SWOT Analizi” yer alacak.

Çeşitli sürpriz hediyelerin verileceği ve çekilişlerin  yapılacağı etkinliğe katılmak için etkinlik detaylarında yer alan katılım linkine tıklayabilirsiniz.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Women in Power”ın da resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (IEEE Dumlupınar Youtube hesabı üzerinden olacaktır.)

Tarih: 5 Aralık 2020

Saat: 14:00

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

Etkinliğe kaydolmak için buraya tıklayın.

IEEE Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Öğrenci Kolu I Hakkında

IEEE Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Öğrenci Kolu; Kütahya Dumlupınar Üniversitesi’nin en büyük ve en aktif öğrenci topluluklarından biridir. Kulüp, yıl içerisinde 45’e yakın teknik ve sosyal organizasyon eğitim, proje ve konferans düzenleyerek üniversitelilerin kişisel gelişimine katkıda bulunmaktadır


💡 Telegram Kanalı (Etkinlikler)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.