Boğaziçi Üniversitesi’nin ekonomi ve finansa dair artık gelenekselleşen etkinliği için geri sayım başladı! Bu sene 16. kez gerçekleşecek olan “Finance Break Zirvesi – 2022″de alanında uzman birçok isim konuşma yapacak!

Her yıl farklı oturum başlıkları altında Türkiye’de ekonomi ve finans alanında önde gelen isimlerin ağırlandığı Finance Break Zirvesi bu sene 26 – 27 Kasım 2022 tarihlerinde gerçekleşecek. Artık gelenekselleşen zirvenin bu yıl 16.’sı düzenleniyor. Yoğun ilginin olduğu etkinlikte hem sektörün öncü markaları hem de alanında uzman isimler yer alıyor. 

Finance Break Zirvesi – 2022

Boğaziçi Üniversitesi’nin ekonomi ve finans odaklı etkinliği “Finance Break – 2022”de blockchain teknolojisinden uluslararası piyasalara, kripto para dünyasından NFT’lere, yatırım araçlarından borsaya ve yatırıma kadar finans ana temalı birçok konuya değinilecek. Tüm bunlarla ilgili gerçekleşecek olan oturumlarda uzman isimler önemli değerlendirmelerde bulunacak.

Ulusal ve uluslararası organizasyonların değişmez partneri Branding Türkiye, Finance Break Zirvesi’nin de medya sponsoru oldu. Etkinliğin diğer medya partneri ise kurumsallaşma, markalaşma ve dijitalleşme ana temalı podcast odaklı yeni nesil mecra Hani Kurumsaldık oldu. Öncü markaların desteklediği “Finance Break Zirvesi – 2022″ye katılmak için yazının sonunda yer alan “Etkinliğe Kaydol” bağlantısına tıklayabilirsiniz.  

Konuşmacılar

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü Ekonomi ve Finans Alt Kurulu tarafından gerçekleştirilen zirvede konuşma yapacak isimler şöyle; 

Turan Sert, Şant Manukyan, Aylin Seçkin, Işık Ökte, P&G Turkey CFO Tuba Baştan, QNBeyond Genel Müdür Yardımcısı Derya Düner, Şişecam Hazine Direktörü Barış Gökalp, Midas CPO Koray Gökçe, A1 Capital Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Selim Tunçbilek, OYAK Portföy Yönetimi A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Yiğit Gözübüyük, Dicle Yurdakul, Efe Bulduk, Murat Sağman, Ali Erhan Tamer, Barış Esen, Dicle Yurdakul, Esra Özdemir, Semra Demircioğlu, Melis Hazal Karagöz

Bu arada zirvede aynı zamanda bir ilk gerçekleştirilecek. Buna göre zirve kapsamında, üniversiteler arasında ilk olacak bir “NFT Sergisi”ne yer verilecek. Etkinliğin iki farklı gününde iki farklı tema altında gerçekleştirilecek olan sergide Ecem Dilan Köse, Yasin Yaman, Tarık Tolunay ve Can Büyükberber’in eserleri yer alacak.

Tüm bunlar ve daha fazlası için etkinliğe hemen kaydolabilirsiniz. Bu arada zirveye %80 katılım gösteren tüm katılımcılar Boğaziçi Üniversitesi Finance Break Sertifikası almaya hak kazanacak. Etkinliğin dili ise Türkçe‘dir. 

Finance Break Zirvesi’ne hemen ve hızlı bir şekilde kaydolmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz. 

Etkinliğe Kaydol


Uluslararası Araştırmaya Katılın (1 Anket 1 Euro Bağış)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.