KOBİ ve girişimlere yönelik “Ticimax İle E-Ticarete Başlıyorum Eğitimi” ve “E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları Etkinliği” 30 Ocak 2024’te Adana’da gerçekleşecek. İşte 30 Ocak’taki e-Ticaret ana temalı eğitim ve etkinlik ile ilgili tüm detaylar!

Adana ve çevresindeki KOBİ ve girişimciler için güzel bir haberimiz var! 30 Ocak 2024 tarihinde Adana’da E-Ticaret Sohbetleri ve Eğitimleri gerçekleşecek. 1 gün sürecek olan “Ticimax İle E-Ticarete Başlıyorum Eğitimi” ile başlayacak olan günün akabinde “E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları Etkinliği” düzenlenecek. Ücretsiz ve genel katılıma açık olan bu eğitim ve etkinlikte a’dan z’ye e-ticarete başlangıç süreçlerine dair bilgi ve deneyim paylaşımında bulunulacak. Uygulama içeren eğitim kapsamında katılımcılara web sayfası yaptırılacak. Böylece katılımcılara e-ticaret deneyimi sağlanmış olacak.

E-Ticaret Ana Temalı Eğitim Ve Etkinlik 30 Ocak’ta

Adana’daki e-Ticaret girişimcileri ve KOBİ’ler için 30 Ocak’ta önemli bir eğitim gerçekleştirilecek. ME Consultancy Kurucusu Murat Erdör’ün Adana’daki Türkmen Riverside Hotel’de, Ticimax’ın katkılarıyla düzenleyeceği, KOBİ’lere ve girişimcilere yönelik “e-Ticarete Başlıyorum Eğitimi” saat 09:00 – 18.00 arasında olacak. Uygulama içeren bu eğitim programında e-ticarete başlangıç süreçleri ele alınacak. Ayrıca uygulama kapsamında eğitime katılan herkese bir web sayfası yaptırılacak. En iyi sayfayı hazırlayan kişiye e-ticaret altyapısı hediye edilecek.

Branding Türkiye’nin medya partneri olduğu eğitimin içeriğini incelemek ve bu eğitime ücretsiz katılmak için aşağıdaki butona tıklayarak kaydınızı oluşturabilirsiniz. Kontenjan sınırlı olduğu için kaydınızı tamamlamayı unutmayın.


E-Ticarette Başarılı Olmanın Yolları Etkinliği

Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri etkinlik serisi 2024’te de tüm hızıyla devam ediyor. 30 Ocak 2024 tarihinde saat 19.00 – 21.00 arasındaki Faydalı Sohbetler organizasyonuyla Adana’da gerçekleşecek olan etkinlikte Murat Erdör (Me Consultancy), Ekin Erşen (Ticimax), Aykut Kaymaz (İda Dijital), Burcu Kaya (Sipay), Doğukan Coşkun (Defterdar), Tolga Sakın (watchofroyal.com) bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak. Etkinlikte ayrıca e-ticaret gündemine dair değerlendirmeler de yapılacak.

Ticimax İle E-İhracat Sohbetleri – Adana kapsamında gerçekleştirilecek olan e-ticaret ana temalı etkinlik ile ilgili program şöyle;

  • 18.00 – 19.00: Networking Saati – Çay&Kahve İkramı
  • 19.00 – 19.10: Açılış Konuşması – Murat Erdör (Me Consultancy)
  • 19.10 – 19.30: E-Ticarete Başlarken Dikkat Edilmesi Gerekenler – Ekin Erşen (Ticimax)
  • 19.30 – 19.50: E-Ticarette Firmanızı Nasıl Büyütürsünüz – Aykut Kaymaz (İda Dijital)
  • 19.50 – 20.10: Ödeme Sistemleri Hayatınızı Nasıl Kolaylaştırıyor – Burcu Kaya (Sipay)
  • 20.10 – 20.30: Şirketinizi Hızlıca Kurmanın ve Mevcut Şirketinize Destek Almanın Kolay Yolu – Doğukan Coşkun (Defterdar)
  • 20.30 – 20.50: Başarı Hikayesi – Tolga Sakın (watchofroyal.com)
  • 20.50 – 21.00: Kapanış: Yarışma ve Sürpriz Ödüller

NOT: Sürpriz çekiliş kapsamında katılımcılar arasından 3 kişiye kitap hediye edilecektir.


Etkinliğin Katılımcı Profili

Etkinliğin katılımcı profili; e-ticaret ile alakalı gelişmeleri yakından takip etmek ve bu alandaki yeni konular ile ilgili bilgi edinmek isteyen e-ticaret girişimcileri, KOBİ’ler, mevcut girişimini büyütmek isteyenler, e-ticaret, pazarlama, reklamcılık ve dijital gibi alanlarda çalışanlar.

Etkinlik Detayları

Tarih: 30 Ocak 2024

Saat: 19.00 – 21.00

Ücret: Etkinlik ücretsizdir.

Mekan: Türkmen Riverside Hotel Adana

Adres: Sinanpaşa Mah. Hacı Sabancı Blv. No.26 Yüreğir – ADANA


Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak ve etkinliğe ücretsiz olarak kaydolmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.