Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin mekan sponsoru belli oldu. Via Flat, Branding Türkiye’nin, Ankara’da gerçekleştireceği etkinlik ve zirvelerin mekan sponsorluğunu üstlendi.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip; fikir, fayda ve farkındalık odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi desteklemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Branding Türkiye’nin Mekan Sponsoru Via Flat Oldu

Branding Türkiye alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer, Branding Türkiye Yayınları, Branding Türkiye Fm, Branding Türkiye Tv, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi I DME, Dijital Markalaşma Okulu I DMO) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen “3F Fenomeni”ne uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor.

Profesyonel iş insanlarından oluşan geniş bir kitle tarafından takip edilen böylesi bir yapının sürdürülebilir etkileşim için farklı şehirlerdeki prestijli mekanlarda etkinliklerini devam ettirmesi gerekmektedir. Bu misyondan yola çıkarak Via Flat ile Branding Türkiye işbirliği yaptı.

Ankara’nın ilk Türkiye’nin ise sayılı projelerinden biri olan ve prestijli olduğu kadar bulunduğu konum itibariyle de ilgi çeken Via Flat, Branding Türkiye’nin etkinlik odaklı alt markaları ile Ankara’da gerçekleştireceği zirve ve etkinliklere mekan sponsoru oldu.

“Ankara’nın İlk Kiralanabilir A+ Yatay İş Ve Yaşam Merkezi” mottosuna sahip Via Flat’te son teknolojiye sahip etkinlik alanları ve toplantı salonları yer alıyor. Via Flat, özel mimari tasarımı ve hayatı kolaylaştıran detayları barındırıyor olmasıyla sektör profesyonelleri için iç açıcı ve verimli çalışma alanlarına, toplantılara ve etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

Sektör profesyonellerini bir araya getiren konsept etkinlikler planlayan ve gerçekleştiren Branding Türkiye, Ankara odağındaki tüm etkinlikleri Via Flat’in prestijli salonlarında gerçekleştirecek.

Mürsel Ferhat Sağlam’dan Açıklama

Branding Türkiye’nin Sahibi Ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam bu işbirliğine dair yaptığı açıklamada konuya ilişkin fikirlerini paylaştı;

“Branding Türkiye içerik odaklı bir mecra. Fakat bizler sadece makale, görsel, video veya sesli içerik üretmiyoruz. Aynı zamanda etkinlik, meetup, zirve ve eğitimler de gerçekleştiriyoruz. Dolayısıyla bir eğitim ya da etkinliğin içeriği, konuşmacıları ve konu başlıkları kadar gerçekleştiği mekanın da önemli olduğunu biliyoruz. En azından biz Branding Türkiye olarak bu faktörü önemsiyoruz. Yani tıpkı çerikte olduğu gibi içeriğin sunulduğu alanı da nitelikli tutmaya çalışıyoruz. Bu maksatla Via Flat ile işbirliği yapmaya karar verdik. Ankara lokasyonunda gerçekleştireceğimiz tüm etkinlik ve eğitimlerde bundan böyle Via Flat’tayız. Bu sponsorluğun her iki tarafa da hayırlı olmasını diliyor ve uzun soluklu olmasını umuyorum.”

Kurumsal I Via Flat

Hakkında

Her biri ayrıcalıklı markalar haline gelen seçkin projelere imza atmış olan Bayraktar; gökdelen iş merkezi anlayışını tamamen değiştirecek yatay ofis tasarımıyla yepyeni bir projeyi Ankara’ya sunuyor: Via Flat

Via Flat, özel mimari tasarımı ve hayatı kolaylaştıran detayları sayesinde tüm çalışanlar için iç açıcı ve verimli çalışma alanlarına ev sahipliği yapıyor.

İş hayatına renk katan sosyal alanlar, kafe ve restoranlar, toplantı salonları, açık ve kapalı otoparklarıyla Via Flat, iş dünyasının merkezinde. Ofisiniz şehrin tam kalbinde; metroya, 5 yıldızlı otellere, hastanelere, alışveriş merkezlerine ve sadece birkaç dakika mesafede olsun isterseniz, Via Flat sizleri bekliyor…

Salonlar 

 • Fuaye
 • Cumhuriyet Salonu
 • Osmanlı Salonu
 • Selçuklu Salonu
 • Lidya Salonu
 • Frig Salonu
 • Frig + Hitit | Selçuklu + Lidya

Salonların Teknik Özellikleri

 • Güçlü internet bağlantısı
 • Her salonda barkovizyon VGA girişi
 • Salon kapasitelerine uygun barkovizyon cihazları
 • Telekonferans ve video konferans imkânı
 • Her salona özel düzenlenmiş ses sistemleri
 • Farklı oturma düzenlerine uygun masa ve oturma grupları
 • Faks-fotokopi hizmetleri
 • Isıtma-soğutma imkânı sağlayan havalandırma sistemleri
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.