TOBB ETÜ Liderlik Kampı’19

TOBB ETÜ Endüstri ve Verimlilik Topluluğu’nun her yıla damgasını vuran etkinliği Liderlik Kampı, 2019’da da Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan öğrencilere dolu dolu ve eşsiz üç gün yaşatmaya hazırlanıyor!

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan, günümüz liderleri ile geleceğin liderlerini bir araya getirmeyi amaçlayan Liderlik Kampı, 13-14-15 Mart tarihlerinde TOBB ETÜ Konferans Merkezi’nde gerçekleşecek.

Liderlik Kampı’19 katılımcıları, üç gün boyunca alanında uzman, lider vasıflı kişilerin deneyimlerini ve bilgilerini paylaşacağı oturumları dinleme ve bu isimlerle birebir tanışarak bilgi alışverişi yapma fırsatını bulacak.

Ayrıca, iş hayatı için tecrübe kazandırmayı amaçlayan, büyük şirketlerin problemlerinin analiz edildiği ve çözüm önerilerinin getirildiği, mülakat simülasyonlarının yer aldığı workshoplar düzenlenecektir.

Profesyonel hayat ve liderlik hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmayı sağlayacak oturumlar ve Vaka Analizi Yarışması’nın yanı sıra Liderlik Kampı’19 katılımcıları; günün yorgunluğunu atmak, tanışmak ve network kurmak amacıyla üç gün boyunca her akşam Ankara’nın en güzel mekanlarında eğlenme şansını bulacak!

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu, yüksek dozda öğrenmeyi ve eğlenmeyi garanti eden Liderlik Kampı’19, sınırlı sayıdaki kontenjanıyla konaklamalı ve konaklamasız katılımcılarını bekliyor!

Liderlik vasıflarını geliştirip kendinize yeni şeyler katacağınız, iş hayatına hazırlanacağınız, yeni insanlarla tanışacağınız ve sınırsız derecede eğleneceğinız Liderlik Kampı’19’da çok gecikmeden yerinizi almak için aşağıdaki butona tıklayın.

Liderlik Kampı’19 Program Akışı

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir