TOBB ETÜ Liderlik Kampı (2019) için geri sayım başladı. TOBB ETÜ Endüstri ve Verimlilik Topluluğu’nun organize ettiği etkinliğin mottosu ise; “Gençler Liderleri Kampa Alıyor.”

TOBB ETÜ Endüstri ve Verimlilik Topluluğu tarafından her yıl düzenlenen “TOBB ETÜ Liderlik Kampı” 2019’da da dopdolu bir içeriğe sahip! Türkiye’nin dört bir yanından gelecek olan öğrencilere farkındalık odaklı ve eşsiz bir 3 gün yaşatmaya hazırlanan organizasyona dair detaylar ise haberimizde!

TOBB ETÜ Liderlik Kampı (2019)

Bu yıl dokuzuncusu düzenlenecek olan ve günümüz liderleri ile geleceğin liderlerini bir araya getirmeyi amaçlayan TOBB ETÜ Liderlik Kampı, 13-14-15 Mart 2019 tarihlerinde TOBB ETÜ Konferans Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Etkinliğin mottosu “Gençler Liderleri Kampa Alıyor” olurken etkinliğe Türkiye’nin dört bir yanından üniversitelilerin katılması bekleniyor.

Liderlik Kampı'19

3 Gün Sürecek

Liderlik Kampı’19 katılımcıları, üç gün boyunca alanında uzman ve lider vasıflı kişilerin deneyimlerini dinleme fırsatı yakalayacaklar. Buna ek olarak katılımcılar, birbirinden faydalı oturumların ardından konuşmacılarla birebir tanışma imkanı da bulacak. Kısacası etkinliğe katılan herkesi dolu dolu bir 3 gün bekliyor!

Etkinlik boyunca büyük şirketlerin problemleri analiz edilerek ve bu sorunlara yönelik çözüm önerileri getirilecek. Etkinlikte mülakat simülasyonlarının yanı sıra çeşitli workshopların da düzenlenmesi planlanıyor.

Profesyonel hayat ve liderlik hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmayı sağlayacak oturumlar ve Vaka Analizi Yarışması’nın yanı sıra Liderlik Kampı’19 katılımcıları; günün yorgunluğunu atmak, tanışmak ve network kurmak amacıyla üç gün boyunca her akşam Ankara’nın en güzel mekanlarında eğlenme şansı bulacaklar.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu, yüksek dozda öğrenmeyi ve eğlenmeyi garanti eden TOBB ETÜ Liderlik Kampı (2019), sınırlı sayıdaki kontenjanıyla konaklamalı ve konaklamasız katılımcılarını bekliyor!

Liderlik vasıflarını geliştirip kendinize yeni şeyler katacağınız, iş hayatına hazırlanacağınız, yeni insanlarla tanışacağınız ve sınırsız derecede eğleneceğinız bu muhteşem zirvede çok gecikmeden yerinizi alın! Bunun için organizasyonun web sitesini ziyaret ederek kayıt formunu doldurabilirsiniz!

Program Akışı

Türkiye’nin dört bir yanından üniversitelileri ağırlayacak olan ve TOBB ETÜ Endüstri ve Verimlilik Topluluğu tarafından gerçekleştirilen etkinliğe dair program akışını inceleyerek organizasyona dair detaylı fikir sahibi olabilirsiniz.

Liderlik Kampı Program Akışı (2019)


💡 RLC Günleri (Etkinlik)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.