Branding Türkiye sponsorluğunda Linkedin’de yapılan kitap çekilişlerinde bu hafta Blokzinciri Teknolojisi kitabı yer alıyor. 

İş, bilgisayar, bilişim, kişisel gelişim, biyografi, reklamcılık, marka – pazarlama vs. türlerinde yayınlanan kitaplara yönelik bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye tarafından global iş ağı Linkedin odağında kitap çekilişleri gerçekleştiriliyor.

Blokzinciri Teknolojisi Kitap Çekilişi

Sektör profesyonelleri, iş insanları, akademisyenler, girişimciler, ceo’lar başta olmak üzere profesyonel bir kitle tarafından takip edilen global iş ağı Linkedin’de “Branding Türkiye Sponsorluğunda” gerçekleştirilen kitap çekilişlerinde bu hafta Blokzinciri Teknolojisi kitabı yer alıyor. Ceres Yayınları etiketiyle piyasaya çıkan ve Hakan Atabaş tarafından kaleme alınan “Blokzinciri Teknolojisi”ni kazanmak için çekilişe katılın.

Blokzinciri Teknolojisi kitap çekilişine katılmak için TIKLAYINIZ

Çekiliş Şartları

  • “Branding Türkiye” Linkedin Sayfasını Takip Etmek
  • Çekilişe katıldığına dair paylaşıma yorum olarak “+” yazmak.

Çekiliş Tarihi

  • Başlangıç: 19.08.2018
  • Bitiş: 27.08.2018

Kazananlar

  • Çekiliş sonucu 28.08.2018’de Linkedin’de duyurulacaktır.

Blokzinciri Teknolojisi I Arka Kapak

Yerleştikleri bölgede bulunan altın madenini işlemeyi başardılar. Anadolu’daki uygarlığa en büyük katkıları ekonomi açısından oldu. Altın madenlerini işleyerek sikkeler bastılar ve adaletinden sürekli şüphe duyulan değiş-tokuş yönteminin sonunu getiren değer ekonomisini yarattılar. Tarihteki ilk parayı bastılar. Lidyalılar

Parayı elinde tutan güçlü kabul edilir. Bilgiyi elinde tutan ise her şeyin sahibidir. Her gün internet ortamında milyarlarca bilgi paylaşılıyor. Son zamanlarda sıklıkla yaşanılan skandallar ise bu bilgilerin kontrolünün nasıl kolay el değiştirebileceğini gösteriyor.

Elinizde tuttuğunuz bu kitap ise son zamanlarda çığır açan Blokzinciri ve Kripto Para’nın günümüzde kaybolmuş olan güvenliğimizi nasıl geri getirdiğini, gelecekte ise bu teknolojinin nasıl devrimlere yol açacağını anlamanız için bir belge niteliğinde.

Ekonomi, Finans, Ticaret, Sağlık, Lojistik, Emlak, Hukuk-Adalet Sistemi, Eğitim, AR-GE, Alışveriş, E-Ticaret ve daha birçok alanda Blokzinciri teknolojisinin hayatımıza katacağı yenilikleri ve farklı girişim fikirlerini yakalayacağınız bu kitap, yeni bir teknolojiye atacağınız adımda rehber olacaktır.

Hayatımızda güvensizliğin tamamen ortadan kalktığı, suç oranlarının ciddi derecede azaldığı, eşit ve adaletli şekilde yaşadığımız; telefondaki arama motorunuzun veya herhangi bir programın sizi dinleyerek, sosyal medya platformlarının sizi izleyerek karşınıza reklamlar çıkarmadığı ve hayatınızdaki köklü değişikliklerin kontrol edilebilmesi ile aynı oranda her şeyin kişisel izninize bağlı olduğu bir dünya düşünün. İşte Blokzinciri Teknolojisi bu bu amaç dahilinde hayatımızdaki yerini almış bulunuyor!

“Geleceği şu anda elinizde tutuyorsunuz.”

“Hayal edilebiliyorsa! Yapılabilir.”

Fatih ARSLAN

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Ceres Yayınları

Çevirmen: Yok

Yayın Tarihi: 11.06.2018

ISBN: 6052048511

Baskı Sayısı: 1. Baskı

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 208

Cilt Tipi: Karton Kapak

Kağıt Cinsi: 1. Hamur Kağıt

Boyut: 13.5 x 21 cm

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.