Branding Türkiye’ye “Hosting – Sunucu Sponsoru” olarak katkı sağlayan Alastyr ile Branding Türkiye arasındaki işbirliği 2. senesinde!

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye,  akademik ve sektörel içeriklerle ekosistemi beslemeyi sürdürürken bir taraftan da gerçekleştirdiği marka işbirlikleri / sponsorluklarla da adından söz ettiriyor.

Buna ek olarak Branding Türkiye, sahip olduğu ürünleriyle ve alt markalarıyla (Branding Türkiye Etkinlik, Branding Türkiye Kariyer Merkezi, Branding Türkyie Yayınları, Branding Meetup, Dijital Markalaşma Eğitimi, Branding Türkiye Tv) birlikte kapsamlı ve etkileşimli bir yapıya bürünürken bir yandan da misyonunu özetleyen 3F Fenomenine (Fikir – Fayda – Farkındalık) uygun bir kültürle yayın hayatını sürdürüyor. Özel ve geniş bir kitle tarafından takip edilen böylesi bir yapının sürdürülebilirliği için güçlü bir teknik alt yapıya sahip olması gerekmekteydi. Bu yüzden de Alastyr ile Branding Türkiye bir işbirliği gerçekleştirmişti. Bu yıl, iki firma arasındaki bu işbirliğinin devam etmesine karar verildi. Yani Alastyr ile Branding Türkiye işbirliği 2. senesine girdi!

Alastyr İle Branding Türkiye İşbirliği

Hizmetlerini Alan Adı Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve BarındırmaGüvenlik ve Müşteri Destek Hizmetleri olarak gruplandıran Alastyr, müşteri memnuniyeti açısından da tam puan almış bir web çözümleri markasıdır. Dünya çapında birçok kurumsal markaya hizmet sunan Alastyr, “Neden Biz?” sorusunu ise oldukça yalın bir şekilde açıklayarak şu şekilde özetlemektedir:

  • 24 Saat Açığız
  • Ekonomik Çözümler Üretiyoruz
  • 2002’den Beri Kaliteli Hizmet Veriyoruz.
  • Yenileniyoruz

Mürsel Ferhat Sağlam’dan Açıklama

Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam iki marka arasındaki işbirliğinin devam ediyor oluşunu şu sözlerle değerlendirdi:

“Günümüz dünyasında internet dediğimiz olgu artık lüks yahut tercih meselesi olmaktan çıkmıştır. Ve mutlak bir mecburiyet halini almıştır. Ancak internete dair bu farkındalığın yanında dikkat etmemiz gereken bir olgu daha var. O da; dijital / internet odaklı aksiyonların güçlü bir teknik altyapıya sahip olması zorunluluğu… İşte, biz Branding Türkiye olarak bunun farkındayız. O yüzden de hem rekabet düzeyimizi artırmak ve hem de varlığımızı sürdürmek adına hosting – sunucu gibi ihtiyaçlarımız için; bu anlamda en iyi hizmet sağlayıcı firmayla çalışmamız gerektiğini düşündük. Bu süreçte Alastyr ile yapmış olduğumuz görüşmeler neticesinde Alastyr, Branding Türkiye’nin hosting – sunucu sponsorluğunu üstlendi. Bu yıl iki marka arasındaki işbirliğinin ikinci senesindeyiz. Umuyorum ki Alastyr ile Branding Türkiye arasındaki bu işbirliği daha uzun yıllar devam edecektir.

Alastyr Hakkında

Alastyr I Kurumsal

Ne Yaparız?

Bireysel ve kurumsal internet çözümlerini, genç, dinamik ve yenilikçi kadromuz ile siz müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. 2002 yılında İzmir’de kurulan firmamız uzun yıllar Smyrna Telekom adıyla verdiği hizmetlerini Nisan 2012 itibariyle Alastyr Telekom adı altında sağlamaya devam etmektedir.

Hizmetlerimizi Alan Adı Servisleri, Web Hosting, Sunucu Kiralama ve Barındırma, güvenlik ve müşteri destek hizmetleri olarak gruplandırabiliriz.

Müşteri desteği şirketimizde en ön planda bulunmakta olup müşterilerimizin en doğru ve en hızlı desteği alabilmesi, işlerinin aksamaması adına destek ekibimiz 24/7 çalışmaktadır ve sektörde oluşan yenilikleri takip ederek sizlere en güncel bilgiyi en hızlı çözüm ile ulaştırmaktadır.

Müşteri destek hizmetimizi https://www.alastyr.com/secure adresinden, kayıtlı müşterilerimize aldıkları hizmetler ve ürünler bağlamında sağlamaktayız. Müşterilerimiz bu alandan destek operatörlerimize ulaşabildiği gibi sürekli güncellenen destek kütüphanemizden sorunlarının çözümlerine de ulaşabilmektedirler. Destek talepleri operatörlerimiz tarafından düzenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Mevcut yapımızda mesai saatleri içerisinde müşterilerimize dönüş süremiz 5 ile 30 dakika arasındadır.

Tüm hizmetlerimizde servis seviye garantileri sunuyoruz. Ayrıca alan adı ve sunucu hizmetleri hariç tüm hizmetlerimizde 7 gün koşulsuz para iade garantisi sağlıyoruz.

Alastyr, hosting servislerinde en güvenli ve en hızlı altyapı imkanlarını kullanmaktadır. Tüm servislerimizde müşterilerimize kalite, güven ve en hızlı çözümleri en güncel donanım ve yazılım altyapılarıyla sunmaktayız. Her bir sunucumuz sektörde öncü donanım sağlayıcılarından yüksek seviyede kurumsal hizmet vermeye yönelik rack tipi sunuculardan seçilmiştir. Bu sayede müşterilerimize kesintisiz ve yüksek erişilebilirlik oranı sağlayabilmekteyiz.

Vizyonumuz

Alastyr, barındırma sektöründe uluslararası standartları en yüksek şartlarda sağlayabilen, diğer firmalar tarafından takip edilip örnek alınan, insana ve çevreye gerekli saygıyı sağlayabilen şirket olarak kalmayı hedefler.

Misyonumuz

Alastyr’da her şeyden önce insan ve hizmet kalitesi gelmektedir. Bu kapsamda sunduğumuz hizmetlerin müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılaması ve müşterilerimizin en iyi hizmete en ekonomik şekilde ulaşması yegane önceliklerimizdendir. Servislerimizin içeriğini genişletmek, müşterilerimize sunduğumuz servisler ile ekstra değerler katabilmek satış sonrası desteğimiz ile en hızlı çözümleri üretip müşterilerimize güven verebilmek, sürekli gelişen sektör ve dünya standartlarını hizmetlerimize entegre edebilmek misyonumuzun bir parçasıdır.

Hizmetler

  • Alan Adı Servisleri
  • Web Hosting
  • Sunucu Kiralama ve Barındırma
  • Güvenlik
  • Müşteri Destek Hizmetleri
Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.