Search ‘n Stuff Antalya Konferansı, dijital pazarlama ve teknoloji dünyasının global ve yerel liderlerini bir araya getiriyor. Küresel ekosistemi buluşturmaya hazırlanan zirve kapsamında dijital pazarlamanın kalbi 11-12 Ekim tarihlerinde Akra Hotels Antalya’da düzenlenecek olan zirvede atacak!

Yağmur Şimşek “Search ‘n Stuff” markası adı altında organizatörlüğünü gerçekleştirdiği bu konferans, İngiltere, Avrupa ve Türkiye’den birçok katılımcıya ev sahipliği yapacak.

Etkinlik kapsamında SEO (arama motoru optimizasyonu), UX (kullanıcı deneyimi), CRO (dönüşüm oranı optimizasyonu), Yapay Zeka, Dijital PR, reklam, sosyal medya hukuku, siber güvenlik, finans teknolojileri gibi konuların yanı sıra dijitalde kadınlar, e-ticarette büyüme, girişimcilik ve İngiltere’de yaşam ve çalışma vizeleri üzerine de oturumlar gerçekleştirilecek.

Dijital Pazarlamanın Kalbi 11-12 Ekim’de Antalya’da Atacak!

Search ‘n Stuff Antalya Konferansı, dijital pazarlama dünyasının nabzını tutacak önemli bir etkinlik olarak 11-12 Ekim tarihlerinde Akra Hotels Antalya’da gerçekleşecek. Konuya ilişkin açıklama yapan Yağmur Şimşek, “Search ‘n Stuff” ile ilgili şunları söyledi;

“İlk yılımızda Türkiye ve İngiltere’de düzenlediğimiz 10’dan fazla networking etkinliğiyle, globalde 500’den fazla kişiye ulaştık. Bu başarılarımızın ışığında, Antalya’daki ilk büyük konferansımıza 250’den fazla global katılımcı bekliyoruz. Dijital pazarlama konferansımızın geniş ve dinamik bir kitleye hitap ederek sponsorlar ve katılımcılar için ideal bir platform sunmasını hedefliyoruz.”

Etkinliğe Kimler Katılmalı?

Dijital pazarlama alanında global başarılara imza atmış uzmanlar, akademisyenler ve kurumsal markalar 11 – 12 Ekim tarihlerinde Antalya’da buluşacak. Global ekosistemi Türkiye’de bir araya getirecek olan “Search ‘n Stuff”a; dijital pazarlama uzmanları, teknoloji meraklıları, girişimciler, marka ekipleri, turizm liderleri, yazılımcılar, sosyal medya hukukçuları, sağlık turizmi girişimcileri, dijital markalaşma uzmanları başta olmak üzere sektördeki yenilikleri takip etmek isteyen herkes katılmalı. Konferans, sektördeki en son trendleri keşfetmek, bilgi alışverişinde bulunmak ve değerli bağlantılar kurmak için eşsiz bir fırsat sunuyor.

Birçok öncü markanın sponsor olarak yer aldığı Branding Türkiye’nin “İletişim Partneri” olduğu konferansa kurumsal düzeyde katılım gösterebilir, networking ve müşteri potansiyeli oluşturma fırsatlarından yararlanabilirsiniz. Zirve hakkında detaylı bilgi almak ve katılım/sponsorluk koşullarını öğrenmek için Search ‘n Stuff‘ın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.