Branding Türkiye ve Tech Istanbul organizasyonuyla hazırlanan Girişimcilerin Büyük Hataları etkinliği 13 Haziran’da “Pollyannacılık” ana temasıyla gerçekleştirildi. Peki etkinlikte neler oldu? İşte tüm detaylarıyla Pollyannacılık – Etkinlik Notları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Bilgi işlem Dairesi Başkanlığı Akıllı Şehir Şube Müdürlüğü’ne bağlı olarak faaliyetlerini sürdüren Tech Istanbul ile Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası Branding Türkiye‘nin ortak organizasyonuyla gerçekleştirilen Girişimcilerin Büyük Hataları etkinliği 13 Haziran 2024 tarihinde ekosistem paydaşlarını buluşturdu.

Girişimcilerin Büyük Hataları – Pollyannacılık – Etkinlik Notları

İlk olarak 2023 yılında Mürsel Ferhat Sağlam tarafından podcast serisi ve kitap olarak yayına hazırlanan Girişimcilerin Büyük Hataları, 2024 itibariyle ise etkinlik serisi olarak ekosistem paydaşlarını buluşturmaya başladı. Toplamda 12 etkinlikten oluşan serinin her bölümünde bir ana tema odağında konferans, panel ve girişim sunumu gerçekleştiriliyor. Etkinliğin son kısmındaki serbest networking aşamasında ise katılımcılar etkinliğe katılan ekosistem paydaşlarıyla tanışma ve iş birliği yapma fırsatı buluyorlar.

13 Haziran 2024’te serinin ilk bölümü olan Pollyannacılık düzenlendi. Tech Istanbul adına Burak Şimşek’in açılış konuşmasını yaptığı etkinlik Mürsel Ferhat Sağlam’ın Pollyannacılık üzerine gerçekleştirdiği konferansla devam etti. Sağlam, hem Girişimcilerin Büyük Hataları serisine nasıl ve neden başladığını anlattı hem de Pollyannacılık odağında bilgi paylaşımında bulundu.

Kısa bir aranın ardından devam eden etkinliğin ikinci bölümünde ise Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam moderatörlüğünde bir panel düzenlendi. Panelde Pardon App kurucusu Gökhan Çam ile StartupTeknoloji Kurucusu İsa Uysal yer aldı. Samimi bir sohbet havasında devam eden panelde yine etkinliğin ana teması olan Pollyanacılık odağında değerlendirmeler yapıldı. Üçüncü kısımda ise Yeşil Bağ Kurucusu Ali Osman Yalçın, kurduğu girişime dair bir sunum gerçekleştirdi.

Girişimcilerin Büyük Hataları Etkinliği 13 Haziran'da

Tüm sunum ve konuşmalardan sonra etkinliğe katılanlarla bir hatıra fotoğrafı çekildi. Sonrasında ise serbest networking aşamasına geçildi.

Etkinlik Programı

Konferans, Panel, Girişim Sunumu ve Networking olmak üzere 4 kısımdan oluşan etkinliğin programı şöyle;

Bölüm #1: Konferans – Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye – Founder)

Bölüm #2: Panel – Gökhan Çam (PardonApp – Kurucu) & Moderatör

Bölüm #3: Girişim Sunumu – Ali Osman Yalçın (Yeşilbağ – Kurucu Ortak)

Bölüm #4: Networking


Tech Istanbul ve Branding Türkiye partnerliğiyle hazırlanan Girişimcilerin Büyük Hataları – Pollyannacılık etkinliğini birçok ekosistem paydaşı destekledi. Onlarca farklı tematik medya platformunda yer bulan etkinliğin sonraki bölümlerini takip etmek için Branding Türkiye’yi sosyal medyada takip edebilirsiniz. Tüm sosyal medya hesaplarımıza erişmek içinse BURAYA tıklayabilirsiniz.

Etkinliğe dair detaylı bilgi için buradaki haberi okuyabilir veya buradan Branding Türkiye Etkinlik’in Instagram sayfasını buradan takip edebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.