Akademi Futbol’un Ağustos 2023 sayısı çıktı. Derginin 9. sayısında yine birbirinden önemli dosya konuları, röportajlar ve spor dünyasına dair haberler yer aldı.

Futbol odaklı fenomen spor dergisi Akademi Futbol’un Ağustos 2023 sayısı geçtiğimiz günlerde raflardaki yerini aldı. Türk futboluna ek olarak dünya futboluna ilişkin de birçok önemli haber, futbolseverler için Akademi Futbol editörleri tarafından hazırlanıp derlendi.

Akademi Futbol’un Ağustos 2023 Sayısı Çıktı

Akademi Futbol Dergisi, geçtiğimiz günlerde dokuzuncu sayısıyla futbolseverlerle buluştu. Bu sayıda okuyucular yine Akademi Futbol tarafından hazırlanan haber ve dosya konuları sayesinde futboldaki gelişmeleri okuma şansı yakaladı. Dünya futbolundaki sakatlıklar ve geri dönüşler, Mbappe’nin Suudi Arabistan takımı tarafından yapılan inanılmaz teklifi reddetmesi, Türkiye’nin ülke puanının yükselmesi ve futbol endüstrisinin görkemli yapıları, kulüplere vergi müjdesi bu konulardan sadece birkaçı…

Röportaj köşesinde Star Tv’nin değerli sunucusu Buse Yıldırım ile oyuncu, komedyen, radyo ve televizyon yapımcısı Ceyhun Yılmaz yer aldı. Derginin alanında uzman yazar kadrosunda bulunan Bilal Meşe, Bülent Arslan, Anıl Karaduman, Erden Aktoğu, Fatma Sönmez, İrem Kandil, Özgün Mert, Barış Özkan, Kaan İlhan, Prof. Dr. Acar Baltaş, Prof. Dr. Hakan Gür ve Cemal Kaşeli gibi isimler ise yorum ve değerlendirmelerini futbolseverler için yazdı.

Futboldan Fazlası

Akademi Futbol’daki Panaroma, Teknoloji Gündemi, Futbol Tarihi, Kitaplık, Ayın Saygı Duruşu gibi lifestyle bölümler de bir hayli ilgi çekici ayrıntılar barındırıyor. Örneğin Branding Türkiye tarafından hazırlanan “Teknoloji Gündemi”ni okuyabilir ve dijital dünyaya dair gelişmeleri Akademi Futbol sayfalarından takip edebilirsiniz.

Futbolun bütün paydaşlarını; sanatçıları, iş insanlarını, ekonomistleri, bilim insanlarını ve taraftarları sayfalarında ağırlayan Akademi Futbol, her ay tüm bayilerde ve Turkcell Dergilik’te


Akdemi Futbol Dergisi

Akademi Futbol Dergisi I Hakkında

Akademi Futbol Dergisi, 2022 yılında, futbol dünyasının nabzını tutan içerikleriyle yayın hayatına merhaba dedi. Aylık olarak yayımlanan dergi, Türkiye’den ve dünya’dan en güncel haberler, en özel dosyalar, en dikkat çeken röportajlar ve futbol duayenlerinin kaleme aldığı köşe yazıları ile futbolseverlerle buluşuyor.

Derginin resmi web sitesi olan Akademifutbol.com.tr’de ise futbol dünyasında yaşanan son gelişmeler hızlı ve anlık bir şekilde okuyucuya aktarılıyor.

Akademi Futbol’un resmi web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.


Akademi Futbol (Temmuz 2023)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.