Bu sene 10.’su gerçekleştirilen Türkiye’nin en saygın uluslararası işveren markası zirvesi Employer Brand Summit 2023 ile ilgili booklet yayınlandı!

Employer Brand Summit 2023, hem katılımcılarına hem de paydaşlarına ilklerle dolu unutulmaz bir event deneyimi yaşattı. Sınırlı katılımın olduğu ve fakat online olarak da takip edilen EBS2023‘e her iki koşulda da katılamamış olan milyonlarca kişi var. Eğer siz de zirveye katılamayanlar arasındaysanız üzülmeyin! Çünkü 3İK ekibi sizler için Employer Brand Summit 2023’te neler olup bittiğini özetleyen bir kılavuz hazırladı.

Employer Brand Summit 2023 Booklet

Employer Brand Summit’in resmi Instagram hesabında geçtiğimiz günlerde bir duyuru yayınlandı. Hem etkinliği fiziksel veya online takip etmiş olanlar hem de zirveye katılamayanlar için harika bir haber niteliği taşıyan bu duyuruya göre EBS2023 ile ilgili bir booklet hazırlanmıştı. 3İK Marka İletişim Ajansı tarafından hazırlanan kılavuza dair paylaşımda yer alan ifadeler şöyle;

Zirvemize katılmayan takipçilerimiz, değerli içerikleri kaçırmış olsalar da endişelenmelerine gerek yok. Employer Brand Summit 2023’ün özetini sizin için hazırladık. Bio’daki linkten etkinliğimizde neler olup bittiği hakkında bilgi edinebilir, değişimin öncülüğünde ne gibi adımlar atılıyor öğrenebilirsiniz.

Employer Brand Summit 2023 ile ilgili “Booklet”i hemen edinmek için aşağıdaki butona tıklayıp açılan sayfadaki kısa formu doldurmanız yeterli.

Yurt içi ve yurt dışından katılımlarla Türkiye’nin en saygın işveren markası zirvelerinden olan Uluslararası Employer Brand Summit, bu yıl “Take A Step Ahead, Lead The Change” temasıyla değişime odaklandı. 

İnsan ve kültür dünyasındaki değişime vurgu yapılan EBS2023, özel bir tasarımla dekore edilen Polonezköy Maya Life‘da düzenlendi. Doğayla iç içe bir ambiyansta gerçekleşen zirvede, şirketlerin İK politikaları ve işveren markası özelinde yapılan çalışmalar, değişim ekseninde konuşuldu.

3İK ve Realta organizasyonuyla gerçekleştirilen Employer Brand Summit 2023‘ün ana sponsoru QNB Finansbank oldu. Akkim, Bat Türkiye, Ekol Lojistik, Empactivo, Enerjisa, Unilever ve Penti‘nin sponsorlar arasında yer aldığı zirvenin medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu.

Employer Brand Summit ile ilgili son gelişmeler ve zirveye dair notları Branding Türkiye’den aktarmayı sürdüreceğiz.


EBS2023’te Değişim Rüzgarları Esti

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.