zirve-aydin-27-nisanda-gerceklesecek

İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) AR-GE Kulübü tarafından organize edilen Zirve Aydın, 27 Nisan’da üniversite öğrencileriyle sektör profesyonellerini buluşturmaya hazırlanıyor.  

Dönüşüm Zirveden Başlar mottosu ile yola çıkan Zirve Aydın, geleneksel bir etkinlik olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu yıl 27 Nisan’da gerçekleştirilecek olan etkinlik, İAÜ AR-GE Kulübü tarafından organize ediliyor.

Zirve Aydın Nedir?

Sektörün önemli markalarının temsilcilerini, öğrencilerle (üniversite ve lise) buluşturma misyonu olan etkinlik, İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Sektör profesyonellerinin kurumsal dünyaya ve iş yaşamına dair bilgi ve tecrübelerini aktardığı etkinliğe ilgi büyük.

#DönüşümZirvedenBaşlar

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan etkinlik, #DönüşümZirvedenBaşlar mottosuyla gerçekleşecek. Bunun yanı sıra Zirve Aydın sıradan ve tek defaya mahsus bir etkinlik olmaktan öte, gelenekselleşme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu amaçla her yıl daha profesyonel bir hazırlıkla katılımcıların karşısına çıkan Zirve Aydın, sektöründe güçlü markalarının sponsorluğunda organize ediliyor.

Bu sene etkinliğin sponsorları arasında Unilever, Kültür A.Ş, Optimist Kitap gibi markalar yer alıyor. Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye ise etkinliğin medya sponsoru oldu. Prestijli etkinliklerin daimi sponsoru olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerini de destekleyerek ekosisteme katkı sağlıyor.

Alanında Uzman Konuşmacılar 

Etkinlikte sektörün önemli firmalarının temsilcileri üniversite öğrencilerine firmalarına dair, sektöre dair ve iş hayatına dair bilgi paylaşımında bulunacak. Buna ek olarak tecrübe aktarımının da gerçekleşeceği etkinlikte network fırsatı da olacak. Konuşmacılarla birebir tanışma imkanı bulacak olan öğrenciler böylece iş dünyanının dinamiklerine dair merak ettiklerini sorabilecek.

Konuşmacılar:

  • Davut Can HESAPÇI – NMQ Digital
  • Onur Kemal KOÇ – Microsoft
  • Salih Özel – Turkcell
  • Batu UĞRASIZ – Scorp Inc.
  • Ufuk PEKER – Momentum Bilgi Transfer
  • Erkin ŞAHİNÖZ – FED Eski Araştırma Direktörü

Etkinliğe katılacaklar için önemli bir dipnot; etkinlik boyunca yapılacak çekilişlerle katılımcılara çeşitli hediyeler verilecek.

Etkinlik Detayları Ve Başvuru

İstanbul Aydın Üniversitesi AR-GE Kulübü tarafından organize edilen etkinlik, 27 Nisan 2019 (Cumartesi) tarihinde saat 10:00 ile 16:30 arasında İstanbul Aydın Üniversitesi A Salonu‘nda gerçekleştirilecek. En az 5 oturuma katılan herkese sertifika verilecek olan etkinliğe başvurmak için aşağıdaki “Kaydol” butonuna tıklayabilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir