İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) AR-GE Kulübü tarafından organize edilen Zirve Aydın 27 Nisan’da üniversite öğrencileriyle sektör profesyonellerini buluşturmaya hazırlanıyor.  

Dönüşüm Zirveden Başlar mottosu ile yola çıkan Zirve Aydın, geleneksel bir etkinlik olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu yıl 27 Nisan’da gerçekleştirilecek olan etkinlik, İAÜ AR-GE Kulübü tarafından organize ediliyor.

Zirve Aydın 27 Nisan’da

Sektörün önemli markalarının temsilcilerini, öğrencilerle (üniversite ve lise) buluşturma misyonu olan Zirve Aydın 27 Nisan’da İstanbul Aydın Üniversitesi (İAÜ) bünyesinde gerçekleştirilecek. Sektör profesyonellerinin kurumsal dünyaya ve iş yaşamına dair bilgi ve tecrübelerini aktardığı etkinliğe ilgi bir hayli büyük.

Dönüşüm Zirveden Başlar

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan etkinlik, #DönüşümZirvedenBaşlar mottosuyla gerçekleşecek. Bu arada Zirve Aydın sıradan ve tek defaya mahsus bir etkinlik olmaktan öte, gelenekselleşme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Bu amaçla her yıl daha profesyonel bir hazırlıkla katılımcıların karşısına çıkan Zirve Aydın, sektörün önemli markalarının sponsorluğunda organize ediliyor.

Zirve Aydın - Afiş

Bu sene etkinliğin sponsorları arasında Unilever, Kültür A.Ş, Optimist Kitap gibi markalar yer alıyor. Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye ise etkinliğin medya sponsoru oldu. Diğer bir ifadeyle prestijli etkinliklerin daimi sponsoru olan Branding Türkiye, Zirve Aydın gibi üniversite etkinliklerini de destekleyerek ekosisteme katkı sağlamayı sürdürüyor.

Konuşmacılar

Etkinlikte sektörün önemli firmalarının temsilcileri üniversite öğrencilerine firmalarına dair, sektöre dair ve iş hayatına dair bilgi paylaşımında bulunacak. Buna ek olarak tecrübe aktarımının da gerçekleşeceği etkinlikte network fırsatı da olacak. Konuşmacılarla birebir tanışma imkanı bulacak olan öğrenciler böylece iş dünyanının dinamiklerine dair merak ettiklerini konuşmacılara direkt olarak sorabilecekler.  İşte Zirve Aydın konuşmacıları;

  • Davut Can HESAPÇI – NMQ Digital
  • Onur Kemal KOÇ – Microsoft
  • Salih Özel – Turkcell
  • Batu UĞRASIZ – Scorp Inc.
  • Ufuk PEKER – Momentum Bilgi Transfer
  • Erkin ŞAHİNÖZ – FED Eski Araştırma Direktörü

27 Nisan’da gerçekleşecek olan Zirve Aydın etkinliğine katılacaklar için önemli bir dipnot; etkinlik boyunca yapılacak çekilişlerle katılımcılara çeşitli hediyeler verilecek. 🙂

Etkinlik Detayları

İAÜ AR-GE Kulübü tarafından organize edilen etkinlik 27 Nisan’da (Cumartesi) saat 10:00 ile 16:30 arasında İstanbul Aydın Üniversitesi A Salonu‘nda gerçekleştirilecek. En az 5 oturuma katılan herkese sertifika verilecek olan etkinliğe kaydolmak için kulübün web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.