Aralık 2022’de yayınlanmaya başlayan Kurumsal İletişim 2.0 radyo programı Haziran 2023 itibariyle sona erdi. Endüstri Radyo’da yayınlanan, Mürsel Ferhat Sağlam’ın yapımcılığını üstlendiği ve hazırlayıp sunduğu program yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacak?

Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar, Eğitmen ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Kurumsal İletişim 2.0 radyo programı, Haziran 2023 itibariyle sona erdi. Aralık 2022’de Endüstri Radyo frekansında dinleyicisiyle buluşan program niye bitti? Yeni sezonda hangi kanalda olacak? Eski bölümleri dinlemek için ne yapmak gerekiyor? İşte konuyla ilgili tüm detaylar!

Kurumsal İletişim 2.0 Radyo Programı Sona Erdi

Bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye’nin kurucusu ve genel yayın yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılarak iletişim ve pazarlama literatürüne kazandırılan Kurumsal İletişim 2.0, “radyo programı” konseptiyle ilk kez Aralık 2022’de Endüstri Radyo’da yayınlandı.

Sektör profesyonelleri, akademisyenler, üst düzey yöneticiler, girişimciler, uzmanlar, kurumsal iletişim yöneticileri ve ceo’lardan oluşan bir konuk yelpazesine sahip olan programın sona erdiği, geçtiğimiz günlerde Kurumsal İletişim 2.0’ın resmi sosyal medya hesaplarında duyuruldu. İşte “Kamuoyu Duyurusu” başlığıyla yayınlanan o paylaşım!

Kamuoyu Duyurusu

Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılarak sosyal bilimler ve iletişim literatürüne kazandırılan Kurumsal İletişim 2.0 kavramıyla aynı adı taşıyan ve Kasım 2022 tarihi itibariyle Endüstri Radyo’da yayınlanan, Mürsel Ferhat Sağlam’ın yapımcılığını üstlendiği ve hazırlayıp sunduğu “Kurumsal İletişim 2.0 Radyo Programı” 31 Mayıs 2023 itibariyle sona ermiştir.

Kurumsal İletişim 2.0, yeni sezonda yeni konu ve konuklarıyla tüm dijital müzik ve video platformlarında yayınlarını sürdürecek olup, gelişmeler mikro sitede (linktr.ee/kurumsaliletisim) ve Branding Türkiye’de duyurulacaktır.

Kamuoyunun bilgisine.

Kurumsal İletişim 2.0’ın Konukları

Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılarak literatüre kazandırılan Kurumsal İletişim 2.0, daha sonra çeşitli konseptlere sahip bir ürün haline getirildi. Etkinlik Konsepti, Radyo Programı, Podcast Dizisi ve Kitap olmak üzere konsept bir ürün olarak optimize edilen ve sonrasında markalaştırılan Kurumsal İletişim 2.0, “Radyo Programı” olarak “Birinci Sezonu”nu Endüstri Radyo’da tamamladı.

Yeni sezonda farklı bir kanalda yeni konu ve konuklarıyla dinleyicisiyle buluşacak olan programın ilk sezonunda konuk olan isimler ise şöyleydi; Rahmi Dalıcı (Dikeyeksen Yayıncılık – Genel Yayın Yönetmeni), Alihan Koç (Muyki – Ceo), Burcu Şen (İyibiriz – Founder), Ümit Ünker (TEDi – Kurucu Genel Müdür), Şehmus Oran (Kobi Danışmanı), Ali Ayaz (Realta Danışmanlık – Ceo), Tümay Mercan (Kocaeli Üniversitesi – Öğretim Görevlisi), Bahar Yıldırım (ByNet Academy – Ceo), İrem Sefa Yayımlar (BrandyMe – Founder), Gizem Gonce (Eren & Gonce Hukuk – Co-Founder), Jülide Şakar (Innostyle – Co-Founder), Fatma Çelenk (Kurumsal İletişimciler Derneği – Yönetim Kurulu Üyesi), Aslı Ece Kırkaya (Heratres – Co-Founder), Özlem Arslan Kart (Üstün Patent – Kurucu), Burcu Göbülük (Korvo – Ceo), Gönül Damla Güven (Projectiw – Founder), Atilla Koç (Metropol Medya – Ceo), Oğuzhan Çarkacı (iMediaff – Influencer Marketing Lead), Ferdi Çıldız (Community Gaming – Lead Product Designer), M. Mısra Volkan (Moigo Agency – Ceo), Alper Çakıroğlu (3İK – Ajans Başkanı), Burcu Üngör Akça (The Creative One, Content Creator)


NOT: Dinlemek istediğiniz konuğun adını-soyadını Branding Türkiye’de arama çubuğuna yazarak ilgili bölüme ulaşabilirsiniz.


Mürsel Ferhat Sağlam I Hakkında

Branding Türkiye ve Hani Kurumsaldık markalarının kurucusu ve yöneticisidir. Aynı zamanda dijital markalaşma uzmanı, akademisyen, mentor, eğitmen, radyo programcısı, podcaster ve yazar gibi unvanlara sahiptir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın yayınlanmış 20 kitabı bulunmaktadır. Yayına hazır ise 25’ten fazla kitabı olan Sağlam, akademik kariyerini doktora seviyesinde sürdürmektedir. Mürsel Ferhat Sağlam’ın Girişimcilerin Büyük Hataları, Kurumsal İletişim 2.0, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce, Dijital Markalaşma Sohbetleri, 100 Soruda Dijital Markalaşma adlarını taşıyan çeşitli ana temalara sahip podcast serileri bulunmaktadır. Küresel birçok markaya dijital markalaşma stratejisi hazırlayan, KOBİ ve girişimlere dijital ilerleme planı, sosyal medya stratejisi, dijital içerik yönetimi konusunda mentörlük yapan ve Türkiye’deki birçok üniversitede girişimcilik, kurumsal iletişim 2.0, dijital markalaşma konferansları veren Sağlam, aynı zamanda Dijital Markalaşma Okulu | DMO‘da eğitimler vermektedir.  Tüm bunlara ek olarak Mürsel Ferhat Sağlam, yaptığı kavramsallaştırmalarla sosyal bilimlere ve iletişim–pazarlama literatürüne katkı sağlamıştır. 


Kurumsal İletişim 2.0 I Hakkında

Etkinlik Konsepti I Kitap I Radyo Programı I Podcast Serisi

Kurumsal iletişimin kavramsal, işlevsel, yapısal ve anlamsal dönüşümünü ifade eden Kurumsal İletişim 2.0; bütünleşik pazarlama, dijital markalaşma ve kurumsal iletişim ana temalarını içeren tüm konu, kavram, süreç, uzmanlık, kategori ve disiplinleri kapsamaktadır. Kurumsal İletişim 2.0; “Etkinlik”, “İçerik” ve “Medya” konseptleriyle aktüellik kazanırken bu bağlamda gerçekleştirilen tüm aksiyonlar kavramsal sürdürülebilirliğe katkı sağlamaktadır.

“Kurumsal İletişim 2.0”ı kavramsallaştırarak pazarlama literatürüne kazandıran Dijital Markalaşma Uzmanı Mürsel Ferhat SAĞLAM tarafından hazırlanıp sunulan “Kurumsal İletişim 2.0”, Branding Türkiye ana sponsorluğunda, Hani Kurumsaldık medya partnerliğinde Spotify ve YouTube başta olmak üzere tüm dijital müzik ve video platformlarında


Kurumsal İletişim Podcast Serisini Dinlediniz mi?

Kurumsal iletişimin kavramsal, işlevsel, yapısal ve anlamsal dönüşümünü ifade eden ve Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp sunulan Kurumsal İletişim 2.0 podcast serisi başladı!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.