WhitePress International tarafından başlatılan ve Avrupa’nın birçok şehrinde düzenlenen “Seo Vibes On Tour” etkinliklerinin Türkiye aşaması olan Seo Vibes on Tour İstanbul 30 Mayıs 2023’te gerçekleşti.

WhitePress International tarafından hazırlanan ve bu yıl Avrupa’nın birçok şehrinde organize edilen, seo ana konseptine sahip uluslararası bir etkinlik serisi olan “SEO Vibes On Tour”un Türkiye buluşması 30 Mayıs’ta İstanbul’daki Delta Hotels’de gerçekleşti. Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu WhitePress Türkiye tarafından düzenlenen etkinlikte arama motoru optimizasyonuna dair önemli konu başlıkları konuşulurken aynı zamanda sektörün paydaşları da bu organizasyonda bir araya geldi.

Seo Vibes on Tour İstanbul Etkinliği Gerçekleşti

Seo Vibes On Tour İstanbul etkinliği 30 Mayıs’ta sektör paydaşlarını buluşturan bir organizasyonla gerçekleşti. Dünyanın en önemli içerik pazarlama platformlarından olan WhitePress’in seo ana konseptine sahip bir etkinlik serisi olarak kurguladığı Seo Vibes On Tour’da bilgi aktarımı ve deneyim paylaşımına ek olarak network imkanı da oldu.

Şimdiye kadar Bükreş, Barcelona, Tel Aviv, Budapeşte ve Milan’da gerçekleştirilen ‘SEO Vibes on Tour’un İstanbul durağı ise 30 Mayıs’ta gerçekleşti. Oldukça minimalist bir anlayışla kurgulanmış olan etkinlik 09:00’da kahvaltı ile başladı. Gün boyu devam eden etkinliğin konuşmacıları arasında ise Mert Vahit Demir (ZEO), Murat Yüksel (Webtures) ve Mert Erkal (Seo Uzmanı) yer aldı.

Katılımcıların birbirinden güzel hediyelerle karşılandığı, seo ile ilgili sektörün önemli paydaşlarının bilgi paylaştığı ve bolca network fırsatının olduğu etkinliğin sonunda ise Budapeşte’deki Seo Vibes On Tour etkinliği için bir çekiliş düzenlendi. Deyim yerindeyse kıl payı kaybettim ve Budapeşte’deki etkinliğe katılma fırsatını kaçırdım. Ancak çekiliş esnasında yaşanan, salondaki o heyecan görmeye değerdi. 🙂 O an en az benim kadar heyecanlanan ve hatta tüh! diyen birçok arkadaşa rastladım. Gerçekten keyifli bir andı.

3F Fenomeni’ne Uygun Bir Etkinlikti

Evet, etkinlik birçok avantaja sahipti. Öte yandan Seo Vibes On Tour İstanbul benim açımdan ayrıca 3F Fenomeni‘ni karşılar nitelikteydi. Fikir verdi, fayda sağladı ve farkındalık oluşturdu. Fakat yeterli mi? derseniz elbette ki hayır. Zira WhitePress Türkiye belirli periyotlarda yıl boyunca böylesi etkinlikler mutlaka düzenlemeli. Kısacası ekosisteme fikir veren, ekosistemi büyüten ve en önemlisi de ekosistemi bir araya getiren böylesi konsept ve nitelikli etkinliklere ihtiyaç var. Yani böylesi etkinliklerin 1 defalık olması yeterli değil… Diğer yandan, seo’ya ek olarak içerik pazarlaması ve yeni medya ana temalarına sahip etkinlikler de gerçekleşmeli. Elbette biz de Branding Türkiye olarak her zaman olduğu gibi WhitePress’in etkinliklerine destek olmayı sürdüreceğiz.

Bu arada Seo Vibes On Tour İstanbul‘a dair etkinlik öncesi detayları aktardığımız makaleyi okumak için buraya tıklamanız yeterli. Bir sonraki WhitePress etkinliğinde görüşmek üzere.

WhitePress’e Katılın

WhitePress, dünya çapında binlerce portalda makale yayınlamanıza olanak tanıyan otomasyonel bir platform sağlayarak SEO ve içerik pazarlama faaliyetlerini destekliyor. Ayrıca, pazarlama ihtiyaçlarınız için yüksek kaliteli içerik sağlayarak yerel metin yazarlığı hizmetleri sunuyor. Aşağıdaki butona tıklayıp WhitePress’e katılın ve dünya geneli 70 binden fazla platforma erişmenin ayrıcalığını yaşayın!

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.