Co-Founder Academy ve GamFed Türkiye iş birliğiyle hazırlanan Yeni Medya MasterClass Programı için geri sayım sürüyor. Yeni medya alanında kariyer hedefleyenlere özel olarak hazırlanan bu eğitime indirim kodunu kullanarak avantajlı kaydolabilirsiniz.

Yeni medya teknolojileri, dijital pazarlama, influencer marketing, Web 3.0, dijital markalaşma, tasarım, NFT ve metaverse başta olmak üzere yeni medya odağında kariyer hedefleyen herkesin kesinlikle bilmesi gereken konu ve kavramları içeren Yeni Medya MasterClass Programı için geri sayım sürüyor! Co-Founder Academy ve GamFed Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen, Branding Türkiye’nin medya desteği sağladığı eğitimde alanında global başarılara imza atmış 9 isim bulunuyor.

Yeni Medya Masterclass Eğitimi

64 saatlik yoğun bir program olarak tasarlanan Yeni Medya Masterclass, katılımcıların temel yetkinliklerden ileri düzey uygulamalı görevlere kadar geniş bir yelpazede eğitim almasını sağlayacak. Program genel itibariyle; 30 saat temel yetkinlik dersleri, 15 saat uygulamalı eğitim görevleri, 10 saat birebir mentorluk görüşmeleri ve 9 saat bitirme projesi hazırlama sürecinden oluşuyor. Alanında uzman isimler tarafından verilecek olan eğitimlerin yanı sıra program kapsamında katılımcılara mentorluk, proje çalışması ve sunumlar gibi birçok fırsat sunuluyor.

Alanında Uzman Eğitmenler

Yeni Medya MasterClass programının eğitmen kadrosu, alanında uzman isimlerden oluşuyor. ShiftDelete.Net Kurucusu Hakkı Alkan, GamFed Türkiye Kurucusu Ercan Altuğ Yılmaz, Tech Influencer Samet Jankovic, Web 3.0 Derneği Kurucusu Buğra Ayan, Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam, Dijital Pazarlama Uzmanı Şahin İzgi, Gamification Evangelist Kerem Yazıcı, UX/UI Designer Gülpınar Uyar ve XR Akademi Kurucusu Yusuf Özışık gibi profesyonel eğitmenler, katılımcıların yeteneklerini geliştirmelerine yardımcı olacak.

Branding Türkiye Takipçilerine Özel %25 İndirim

Son başvuru tarihi 8 Mart 2024 olan eğitim programı hakkında detaylı bilgi almak için, Co-Founder Academy ve GamFed Türkiye resmi web sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Eğitime avantajlı kaydolmak için Branding Türkiye takipçileri için tanımlanan %25 indirimden yararlanabilirsiniz. Programa kaydolurken BT25 kodunu yazmanız yeterli.

Eğitim Detayları

Yeni medya alanında kariyer hedefleyenler için Co-Founder Academy ve GamFed Türkiye iş birliğiyle hazırlanan Yeni Medya MasterClass Programı ile ilgili detaylar şöyle;

  • Global Başarılara Sahip 9 Uzman
  • 30 Saat Temel Yetkinlik Dersleri
  • 15 Saat Uygulamalı Eğitim Görevleri
  • 10 Saat Birebir Mentorluk Görüşmeleri
  • 9 Saat Bitirme Projesi Hazırlama

Yeni Medya MasterClass Hakkında Bilgi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.