Balkanlar ve Orta Avrupa dahil olmak üzere 15’ten fazla ülkeden e-ticaret işletmelerini ve sektör liderlerini bir araya getirecek olan Balkan E-Ticaret Zirvesi 2024 için geri sayım sürüyor. Küresel düzeyde e-ticaret ekosistemini buluşturacak olan Balkan E-Commerce Summit’in global marka elçisi ise Mürsel Ferhat Sağlam oldu!

Balkan E-Commerce Summit 2024 için geri sayım sürüyor. 15’ten fazla ülkenin katılım göstereceği zirve için 1 aydan az bir zaman kaldı. Arena Sofia’da küresel e-ticaret paydaşlarını buluşturacak olan Balkan E-Commerce Summit’in global marka elçisi ise Mürsel Ferhat Sağlam oldu!

Mürsel Ferhat Sağlam Global Marka Elçisi Oldu

Nikola Ilchev tarafından organize edilen Balkan E-Ticaret Zirvesi, küresel e-ticaret ekosistemini Arena Sofia‘da buluşturmaya hazırlanıyor.

Balkan E-Ticaret Zirvesi 2024

Geçtiğimiz yıl 15’ten fazla ülkeden 530’un üzerinde katılımcının ziyaret ettiği Balkan e-Ticaret Zirvesi 2023‘te e-ticaret odağında bilgi ve deneyim paylaşımın yanı sıra network ve iş birlikleri de gerçekleştirilmişti. Bölgenin gerçek potansiyelini ortaya koyma misyonuyla hazırlanan Balkan E-Commerce Summit, 2024’te de yine e-ticaret ekosistemini buluşturmaya hazırlanıyor.

Küresel düzeyde e-ticaret ekosistemini buluşturacak olan zirvenin küresel iletişim partneri Branding Türkiye olurken, Balkan E-Commerce Summit’in global marka elçisi ise Mürsel Ferhat Sağlam oldu!

‘Dijital markalaşma’yı kavramsallaştırarak literatüre kazandıran, küresel referanslar tarafından dünya geneli 57 dijital pazarlama uzmanı arasında lanse edilen Mürsel Ferhat Sağlam, yayınlanan 20’den fazla kitabı ve çeşitli ana temalara sahip podcast serileri ile ekosisteme artı değer katmayı sürdürüyor. Ek olarak birçok üniversitede, teknoparkta ve yatırım ağında mentor olarak yer alan Sağlam küresel organizasyonlarda ise Türkiye’yi temsilen global marka elçisi unvanıyla bulunuyor. En son, Balkan E-Commerce Summit’in Marka Elçileri ağında konumlanan Mürsel Ferhat Sağlam ile ilgili yayınlanan İngilizce metni buradan okuyabilirsiniz.

Balkan E-Ticaret Zirvesi’ne Katılma Fırsatı

Balkan E-Ticaret Zirvesi 2024 (Balkan E-Commerce Summit 2024) katılımcılarına güzel bir haberimiz var. Branding Türkiye okurları ve takipçileri için 03.04.2024 tarihine kadar geçerli brandingturkiye15 koduyla zirveye kaydolursanız %15 özel indirim elde edeceksiniz. Bu fırsatı değerlendirmek ve zirveye kaydolmak için burayı tıklamanız yeterli.

Resmi dili İngilizce olacak olan zirve e-Ticaret işletme sahipleri, perakende işletmelerinin pazarlama yöneticileri, e-Ticaret sektörü liderleri ve Balkanlar ile Orta ve Doğu Avrupa’nın her yerinden hizmet sağlayıcılar için bir buluşma noktası olacak. Etkinlik sadece fiziksel olarak gerçekleşecek. Etkinlik yöneticileri tarafından yapılan açıklamaya göre; oturumlar kaydedilmeyecek. Ve etkinlik daha sonraki bir aşamada web üzerinde yayınlanmayacak.

Etkinliğe dair gelişmeleri ise Balkan E-Commerce Summit resmi sosyal medya hesaplarından takip etmek mümkün. Zirveye dair merak edilenleri biz de Branding Türkiye‘de paylaşmayı sürdüreceğiz.


Balkan E-Ticaret Zirvesi 2024

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.