Yıldız Teknik Üniversitesi Girişimcilik Kulübü tarafından “Let’s Start” ana temasıyla açık havada gerçekleştirilecek olan Startup Mockup 2020 için süreç başladı.

Startup Mockup bu yıl Let’s Start ana temasıyla gerçekleştirilecek. Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Girişimcilik Kulübü tarafından düzenlenen yarışmaya dair süreç 29 Aralık 2019 itibariyle başladı. 24 Şubat 2020’de başvuruların biteceği yarışmanın medya sponsoru ise Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi  mecrası Branding Türkiye oldu.

Startup Mockup 2020 Başvuruları Başladı

Fikirlerin ve girişimlerin yarışacağı, ilham dolu söyleşilerin yer alacağı Startup Mockup 2020‘nin başvuruları 29 Aralık 2019 tarihinde başladı.

Startup Mockup 2020 - Afiş

Etkinlik kapsamında; startup ve girişimcilik ekosisteminin yapı taşlarını oluşturan şirketler, fuaye alanında katılımcılarla buluşacak. Bu da “Startup Mockup 2020″nin daha interaktif bir hal almasını sağlayacak diyebiliriz. Bunlara ek olarak eğlenceli workshopların yapılacağı etkinliğin 4 aylık bir süreci kapsadığını hatırlatmakta yarar var. Buna göre 29 Aralık 2019 tarihinde başlayan süreç, 22 Nisan 2020‘de “Büyük Final”in gerçekleşmesiyle sona erecek.

Startup Mockup Etkinliğinin Amacı

Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) Girişimcilik Kulübü tarafından organize edilen Startup Mockup’ın temel misyonunu erken aşama girişimlere dair farkındalık sağlamak olarak özetlemek mümkün. Buna ek olarak girişim fikri olan kişileri, sürecin bir sonraki adımına teşvik etmek gibi bir amacı olan yarışmaya başvurmak için etkinliğin resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: ytusmockup.com


YTÜ Girişimcilik Kulübü I Hakkında

Kulübümüz 2015 yılında bir grup girişimci ruhu benimseyip bu doğrultuda kendini geliştirmek isteyen üniversiteli gençler tarafından kurulmuştur. Kısa sürede, bu güne dek etrafında aynı ruha sahip ve kendine girişimcilik adına bir şeyler katmak isteyen bir çok öğrenciyi toplamayı başarmış bir kulüp olan girişimcilik kulübü aynı vizyonla ve misyonla, hatta daha da gelişip büyümek istercesine hala bizleri çatısı altında toplamaktadır.  Benzer ve farklı düşüncelere sahip, kendini geliştirmek, girişimcilik adına bir şeyler başarmak, öğrenmek ve öğretmek isteyen öğrencilerin bir araya gelebildiği bir öğrenci kulübüdür. Belirttiğimiz amaçlarla aldığı bütün kararlarda ilkeli olmayı ve azimle çalışmayı kendine hedef seçen, bünyesinde barındırdığı üniversiteli olma bilincini taşıyan gençlerle, örnek teşkil eden bir girişimcilik kulübüdür.


💡 İK’ca Sohbetler (Etkinlik)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.