ST Endüstri Medya’nın alt markalarından biri olan ST Endüstri Radyo’nun sevilen programlarından “Etekteki Taşlar”ın bu haftaki programı yine dopdolu. Girişimci, İş Adamı ve Berlinerci’nin Kurucu Ortağı Ferdi Şenol bu hafta ST Endüstri Radyo’ya konuk oluyor.

“KOBİ’lerin Radyosu” mottosuyla yayın hayatını sürdüren ST Endüstri Radyo’da, Hakan Ömer Gider‘in hazırlayıp sunduğu Etekteki Taşlar programının bu haftaki konuğu, Berlinerci markasının Kurucu Ortağı ve Ceo’su Ferdi Şenol olacak…

Hakan Ömer Gider

Ferdi Şenol ST Endüstri Radyo’da

İş dünyası profesyonelleri, yöneticiler, girişimciler, akademisyenler, startuplar, KOBİ’ler ve kamu personelleri olmak üzere niş bir kitle tarafından takip edilen ST Endüstri Radyo’ya, 14 Ocak Salı günü saat 17:000’da Girişimci Ferdi Şenol konuk oluyor.

“Türkiye’de Berliner, BERLİNERCİ’de Yenir” mottosuna sahip Berlinerci markasının kurucu ortağı ve ceo’su Ferdi Şenol, Etekteki Taşlar’da Berlinerci’nin kuruluş hikayesinden bahsedecek. Şenol ayrıca franchise vermek ve franchise almak hakkında kavramsal ve sektörel değerlendirmelerde bulunarak bu konuda merak edilenleri anlatacak. Bu arada Ferdi Şenol’un konuk olduğu Etekteki Taşlar programının bu haftaki bölümü saat 17:00’da başlayacak.

ST Endüstri Radyo Ferdi Şenol

Franchise Süreçleri Hakkında Konuşulacak

14 Ocak 2020 tarihinde saat 17:00’da başlayacak olan Hakan Ömer Gider’in hazırlayıp sunduğu Etekteki Taşlar programında bu hafta “Franchise Vermek Ve Franchise Almak” konuşulacak. Aynı zamanda programda Türk damak tadına uyumlu hale getirilerek Türkiye’deki tek berliner üreticisi konumunda olan ve bu iş modelini franchise ile yaygınlaştıran Berlinerci markasının başarı hikayesinden de bahsedilecek.

Özellikle girişimcilerin bu programdan kendine çıkaracakları çok ders olduğunu düşünüyoruz. O nedenle de “ST Endüstri Radyo”nun sevilen programlarından biri olan Etekteki Taşlar’ın bu bölümünü dinlemenizi tavsiye ediyoruz.

ST Endüstri Radyo Frekansları 

Etekteki Taşlar programını canlı olarak dinlemek için ST Endüstri Radyo’nun frekanslarını sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca ST Endüstri Radyo’nun resmi web sitesinden ve mobil uygulamalarından da yayını takip edebilirsiniz. Bunun için öncelikle uygulama marketlerden (App Store, Google Play vs.) ST Endüstri Radyo uygulamasını mobil cihazınıza indirmeniz gerekiyor.

İşte Kobi’lerin radyosu mottosuna sahip “ST Endüstri Radyo”nun frekansları;

  • İstanbul ve çevresi (Gebze, Kocaeli, Yalova) : 105.8
  • Bursa: 106.7
  • İzmir ve Manisa: 102.8

💡 Mürsel Ferhat Sağlam ST Endüstri Radyo’da

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.