Ferdi Şenol ST Endüstri Radyo’ya Konuk

ST Endüstri Medya’nın alt markalarından biri olan ST Endüstri Radyo’nun sevilen programlarından “Etekteki Taşlar”ın bu haftaki programı yine dopdolu. Girişimci, İş Adamı, Berlinerci’nin Kurucu Ortağı ve Ceo’su Ferdi Şenol ST Endüstri Radyo’ya konuk oluyor.

“KOBİ’lerin Radyosu” mottosuyla yayınlarını sürdüren ST Endüstri Radyo’da, Hakan Ömer Gider‘in hazırlayıp sunduğu Etekteki Taşlar programının bu haftaki konuğu, Berlinerci markasının Kurucu Ortağı ve Ceo’su, Girişimci Ferdi Şenol oluyor.

Hakan Ömer Gider

Ferdi Şenol ST Endüstri Radyo’da

İş dünyası profesyonelleri, yöneticiler, girişimciler, akademisyenler, startuplar, KOBİ’ler ve kamu personelleri olmak üzere niş bir kitle tarafından takip edilen ST Endüstri Radyo’ya, 14 Ocak Salı günü saat 17:000’da Girişimci Ferdi Şenol konuk oluyor.

“Türkiye’de Berliner, BERLİNERCİ’de Yenir” mottosuna sahip Berlinerci markasının kurucu ortağı ve ceo’su Ferdi Şenol, Etekteki Taşlar’da Berlinerci’nin başarı hikayesi ile franchise vermek ve almak hakkında kavramsal ve sektörel değerlendirmelerde bulunacak. Ayrıca yakında çıkacak olan kitabından da bahsedecek olan girişimci iş adamı Şenol’un konuk olduğu program saat 17:00’da başlayacak.

ST Endüstri Radyo Ferdi Şenol

Franchise Vermek Ve Franchise Almak Konuşulacak

14 Ocak 2020 tarihinde saat 17:00’da başlayacak olan ve Hakan Ömer Gider’in hazırlayıp sunduğu Etekteki Taşlar programında bu hafta “Franchise Vermek Ve Franchise Almak” konuşulacak. Aynı zamanda Türk damak tadına uyumlu hale getirilerek Türkiye’deki tek berliner üreticisi konumunda olan ve bu iş modelini franchise ile yaygınlaştıran Berlinerci markasının başarı hikayesinden de bahsedilecek.

Özellikle girişimcilerin bu programdan kendine çıkaracakları çok ders olduğunu düşünüyoruz ve bu nedenle programın bu bölümünü dinlemenizi özellikle tavsiye ediyoruz.

ST Endüstri Radyo Frekansları 

Etekteki Taşları canlı olarak dinlemek için ST Endüstri Radyo’nun frekanslarını sizlerle paylaşıyoruz. Ayrıca ST Endüstri Radyo’nun resmi web sitesinden ve mobil uygulamalarından da yayını takip edebilirsiniz. Bunun için uygulama marketlerden (App Store, Google Play vs.) ST Endüstri Radyo uygulamasını mobil cihazınıza indirmeniz yeterli.

  • İstanbul ve çevresi (Gebze, Kocaeli, Yalova) :8
  • Bursa: 7
  • İzmir ve Manisa: 8
ST Endüstri Radyo Mobil Uygulaması

Gittiğiniz her yerde ST Endüstri Radyo’yu dinlemek için cihazınıza ST Endüstri Radyo uygulamasını indirebilirsiniz.

Android için; İNDİR

iOS için; İNDİR

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir