İhtiyaçlarınızın giderek artmaya başladığını hissediyor ve bunlara cebinizdeki nakit paralar ile yetişemiyorsanız, Axess Kredi Kartı tam da sizin ihtiyaçlarınızda kullanmanız için!

İhtiyaçlarınızın giderek artmaya başladığını hissediyor ve bunlara cebinizdeki nakit paralar ile yetişemiyorsanız, Axess Kredi Kartı tam da sizin ihtiyaçlarınızda kullanmanız için. İlk defa Axess Kredi Kartı başvurusu yapacak olan Akbank müşterileri, 1.250 TL chip-para kazanma fırsatından, 100.000 Mil Puan kazanmaya ve sıfır faizli 15.000 TL taksitli avansa kadar çok farklı fırsatlar elde ediyor. Hızlı bir şekilde sahip olacağınız Axess Kredi Kartı’nız ile hem bu fırsatlardan yararlanarak önemli harcamalarınızı yapabilir hem de Axess’in tüm avantajlı dünyasından yararlanabilirsiniz.

Axess Kredi Kartı İle Sıfır Faizli 15.000 TL Taksitli Avans Fırsatı

İlk kez Axess Kredi Kartı sahibi olarak Akbank müşterisi olan kullanıcılar, yüzde 0 faizli 15.000 TL taksitli avans fırsatı kullanma fırsatı yakalıyor. 6 ay vade ile kullanabileceğiniz bu 15. 000 TL taksitli avansınızı istediğiniz şekilde, herhangi bir kısıtlama olmadan gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Yüzde 0 faizli taksitli avans kullanabilmek için şubeye gitmenize gerek kalmıyor. İster Akbank mobil üzerinde isterseniz de Akbank.com internet sitesi üzerinde yer alan  kredi kartı başvuru formunu doldurarak hem taksitli avansınızı kullanmaya başlayabilir hem de dijital kredi kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Harcamanızı Ertelemeyin, Borcunuzu Erteleyin

Axess Kredi Kartı sahibi kullanıcılar, ihtiyaçlarını ertelemek yerine borçlarını ertelemeyi tercih ediyor. Axess Kredi Kartı’nın borç erteleme özelliği ile ihtiyacınız olan alışverişinizi hemen yapabilir, bu alışverişinizin borcunu erteleyerek, istediğiniz zaman ödeyebilirsiniz. Borç erteleme özelliğinin yanında, almak istediğiniz ürünün fiyatı yüksek ise ve tek seferde bu ödemeyi yapamayacağınızı düşünüyorsanız, o zamanda Axess Kredi Kartı’nızın taksit iste özelliğini kullanabilirsiniz. Taksit iste sayesinde, harcamanızı peşin yaparak, sonradan taksitlendirme yapabilirsiniz. Böylece kendi bütçenize uygun taksitler oluşturarak kartınızın borcunu ödeyebilirsiniz.

Nakit İhtiyacınızı Axess Kredi Kartı İle Çözün

Akbanklı müşterilerine sadece kredi kartı kullandırmayan Axess sayesinde, nakit ihtiyaçlarınıza da çözüm üretebilirsiniz. Axess Kredi Kartı’nın anında kredi avantajı ile, nakit ihtiyaçlarınız için uygun faiz oranları ile kredi çekebilirsiniz. Çektiğiniz bu kredinizi 48 aya varan taksitlerle kendi maddi imkanlarınız ölçüsünde ödeyebilirsiniz. Anlık küçük nakit ihtiyaçlarınız için de bir SMS ile 500 TL nakit para çekebilirsiniz. Göndereceğiniz kısa SMS ile anında 500 TL hesabınıza aktarılmış olacaktır ve hemen bu 500 TL’yi kullanabilirsiniz.

1.250 TL’ye Varan Chip-Para Kazanın

İlk kez Axess Kredi Kartı başvurusu yapan Akbank müşterileri, kredi kartların kullanmaya başladıkları ilk andan itibaren chip-para da kazanmaya başlıyor. Juzdan uygulaması üzerinde yer alan kampanyalarınız kısmından bu kampanyaya katılım sağlayarak, Axess Kredi Kartnız ile yapacağınız her 1.250 TL ve üzeri harcamaya 250 TL, toplamda da 1.250 TL’ye varan chip-para kazanma fırsatı elde edebilirsiniz. Kampanya kapsamında chip-para kazanabilmek için aynı gün içerisinde aynı iş yerinden 1.250 TL’lik alışveriş yamanız gerekiyor.

Diğer Banka Kredi Kartlarınızı Unutun

Axess Kredi Kartı sahibi olmak için yaptığınız başvurunuzun onaylanmasının ardından isterseniz, diğer bankalara ait kredi kartlarınızdan kurtulabilirsiniz. Axess’in taksitli borç transferi özelliği ile, başka bankalara ait kredi kartı borçlarınızı uygun faiz oranlarıyla Axess Kredi Kartı’nıza aktarabilirsiniz. Buradaki borçlarınızı talep etmeniz halinde 12 aya kadar taksitlendirerek ödeme yapabilirsiniz.


Dijital Markalaşma Sohbetleri (Ücretsiz)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.