29 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu (METUBIZ) 19 Aralık 2020’de “Women Power Etkinliği”ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

COVID-19 salgınının devam etmesi sebebiyle uzaktan devam eden eğitime ek olarak birçok üniversite kulübü de etkinliklerini online şekilde sürdürüyor. Bu topluluklardan biri de ODTÜ İşletme Topluluğu (METUBIZ)! Topluluk, bu günlerde “Women Power Etkinliği”ni gerçekleştirmeye hazırlanıyor.

Women Power Etkinliği

Kadınların iş, spor ve sanat hayatındaki yerine vurgu yapmak amacıyla tasarlanan etkinlikte, alanlarında önemli başarılara imza atmış kadınlar konuşma yapacak. Üst düzey yöneticiler, girişimciler, spor dünyasında ilkleri başaranlar, saygıdeğer sanatçılar ve asla pes etmeyen kadınların yer aldığı etkinlik; paneller ve oturumlar şeklinde gerçekleştirilecek.

Paneller ve söyleşiler şeklinde, samimi bir ortamda deneyimlenecek olan online etkinliğin bitiminde ise katılımcıları sürpriz çekilişler bekliyor.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Women Power Etkinliği”nin de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği etkinlik için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online

Tarih: 19 Aralık 2020

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Yok

Etkinlik hakkında bilgi ve etkinliğe kayıt için buraya tıklayın.

METUBIZ I Hakkında

12 Şubat 1992 tarihinde kurulan topluluk, “İşletme Bilimine, bölümüne ve öğrencisine hizmet” olarak belirlediği misyonu doğrultusunda “Hep daha iyiye” felsefesi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. ODTÜ İşletme Topluluğu, 1992 yılından bu yana yaptığı etkinliklerde her zaman yenilikçi olmayı önde tutmuş, benzer oluşum ve etkinliklere yön vermiş bir topluluk olma yolunda ilerlemiştir. Topluluk; Türkiye çapında düzenlediği Finans, Pazarlama & Reklamcılık, Liderlik, Girişimcilik vs. gibi konular hakkındaki etkinlikleriyle adından her zaman söz ettirmiştir. Ülkemizin en köklü eğitim-öğretim kurumlarının arasında yer alan Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin ve Türkiye’nin önde gelen öğrenci topluluklarından birisi olarak geleceğin üst düzey yöneticilerine ve girişimcilerine yaratıcılıklarını ortaya çıkartma fırsatı sunmak, kişilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve onlara pratik yapıp deneyim kazanacakları olanaklar sağlamak topluluğun temelinde yer almaktadır. 


💡 Telegram Grubuna Katıl

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.