Branding Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam İş Kulübü’ne konuştu. Dijital markalaşma ve kariyer tavsiyeleri başta olmak üzere röportaj boyunca birçok akademik ve sektörel konuya değinildi. 

Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası Branding Türkiye’nin Kurucusu ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam İş Kulübü’ne konuştu.

Kendini “İş arama sürecinizi kolaylaştırmayı ve gelecek planlamanızda size yardımcı olmayı amaçlayan interaktif bir girişimdir.” şeklinde tanımlayan İş Kulübü mecrasına röportaj veren Dijital Markalaşma Uzmanı, Akademisyen, Yazar ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam, söyleş boyunca hem akademik hem de sektörel birçok konuya dair önemli değerlendirmelerde bulundu.

Mürsel Ferhat Sağlam İş Kulübü’ne Konuştu

Geçtiğimiz günlerde İş Kulübü’nden Rabia Balcı’nın sorularını yanıtlayan Mürsel Ferhat Sağlam, hem kişisel yaşamına hem de iş ve akademik hayatına dair bilgi verdi. Kitapları ve gelecekteki projeleri hakkında açıklamalarda bulunan Sağlam, aynı zamanda dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi konularıyla ilgili de önemli bilgiler verdi.

Bu arada özellikle 1 yıldır popülerliğini arttıran bir unsur olan “podcast yayıncılığı” odağında da gerçekleştirdiği aksiyonları anlatan Mürsel Ferhat Sağlam, bu bağlamda hazırlayıp sunduğu Dijital Markalaşma Sohbetleri, Hani Kurumsaldık, İçeriklerce ve Girişimcilerin Büyük Hataları podcast serilerine dair de bilgi verdi.

Üniversitelere ve yeni mezunlara tavsiyelerde bulunan Mürsel Ferhat Sağlam’ın İş Kulübü’ne verdiği röportajı okumak için aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Röportajı Oku


Mürsel Ferhat Sağlam Kimdir?

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir. Türkiye’nin ilk Dijital Markalaşma Ajansı olan “Ajans Paradise” (2012) ve Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası “Branding Türkiye” (2018) “Mürsel Ferhat Sağlam”ın girişimleri arasındadır. Dijital Markalaşmayı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandırmıştır. Ayrıca bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlamıştır. 

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.