IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa ve İstanbul Teknokent Entertech tarafından bu yıl 6.’sı gerçekleştirilecek olan Mühendislikte Topuk Sesleri 2020 etkinliği için geri sayım başladı.

Mühendislikte Topuk Sesleri 2020; IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa ve İstanbul Teknokent Entertech işbirliği ile düzenlenecek. Bu yıl altıncısının düzenleneceği etkinlikte;  üniversitelilerle, sektörün tanınmış firmalarının üst düzey yöneticileri buluşacak.

Alanında uzman isimlerin yapacağı ilham verici ve farkındalık odaklı panel ve konuşmalarla katılımcılara zengin bir içerik vaat eden bu etkinlik, aynı zamanda üniversite öğrencileriyle sektör profesyonellerini bir araya getirme misyonu taşıyor. Mühendislikte kadın ve erkek eşitliğinin vurgulanacağı bu önemli organizasyon 4 – 5 Mart 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek.

Mühendislikte Topuk Sesleri 2020 - Afiş

Mühendislikte Topuk Sesleri 2020

Etkinlik, IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa ve İstanbul Teknokent Entertech iş birliğiyle 4 – 5 Mart 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek. İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü Mühendislik Fakültesi A Blok Konferans Salonu’nda düzenlenecek olan Mühendislikte Topuk Sesleri 2020 etkinliğinde; konferans ve panellerin yanı sıra, interaktif fuaye alanı ve sürpriz çekilişler de olacak.

Bu arada Mühendislikte Topuk Sesleri etkinliği katılımcılara kendini keşfetme fırsatı da sunuyor. Alanında uzman konuşmacıların paylaşacağı bilgi ve tecrübelerin yanında etkinlik süresince network imkanının da olması bu etkinliği daha da özel ve faydalı kılıyor.

Etkinliğin resmi medya sponsoru ise Türkiye’nin en popüler bütünleşik pazarlama ve iş – ekonomi mecrası Branding Türkiye oldu.

Etkinlik Detayları

Etkinliğin odak konusu mühendislikte kadın ve erkek eşitliği olurken, etkinlikte sektörün önde gelen firmaları, mühendislikteki cinsiyet eşitliğini nasıl ve ne şekilde desteklediklerini de anlatacaklar. Buna ek olarak etkinlik boyunca yapılacak panel ve konferanslarda kadının ve erkeğin iş hayatındaki konumu ile kadın ve erkeğin birlikte çalışmasından doğan verimlilik de vurgulanacak.

IEEE İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa komitelerinden biri olan Women In Engineering öncülüğünde gerçekleşecek olan etkinlik 4 – 5 Mart 2020 tarihlerinde İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsü Mühendislik Fakültesi A Blok Konferans Salonu’nda yapılacak.

“Mühendislikte cinsiyet ayrımını kırmaya davet ediyoruz” vurgusuyla misafirlerini bekleyen etkinliğe katılımın yoğun olması bekleniyor. O yüzden etkinliğe katılım göstermek isteyenlerin öncelikle kayıt formunu doldurması gerekiyor. Etkinlik hakkında detaylı bilgi ve etkinliğe kayıt için kulübün resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz: ieeeiuc.com/mts20


💡 Türkiye Psikoterapi Zirvesi

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.