29 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu (METUBIZ) 28-29-30 Ekim 2020’de MMS’i (Metubiz Marketing School) gerçekleştirmeye hazırlanıyor!

Metubiz Marketing School (MMS), pazarlamayı bir okul niteliğinde sunar. Buna ek olarak MMS; pazarlama alanında kendisini geliştirmek isteyen öğrenciler için eğitimler ve vaka çalışmalarını kapsayan sertifikalı bir etkinlik programıdır.

Metubiz Marketing School 28 Ekim’de Başlıyor

Alanında uzman eğitmenler ve şirketlerin pazarlama departmanlarından direktörlerle öğrencileri buluşturacak olan program, çevrimiçi kanallarla senkronize hale getirilmiştir. 28 Ekim 2020 tarihinde başlayıp toplamda 3 gün sürecek olan etkinlikte sektör profesyonelleri; bilgi ve tecrübelerini üniversitelilerle paylaşacak. Baştan sona interaktif bir ortamda deneyimlenecek olan etkinliğin bitiminde ise katılımcıları sürpriz çekilişler bekliyor.

Branding Türkiye Destekliyor

Ulusal ve uluslararası birçok prestijli etkinliğin daimi destekçisi olan Branding Türkiye, üniversite etkinliklerinin de değişmez partneri olmayı sürdürüyor. Yalnızca etkinlik odaklı alt markaları aracılığıyla etkinlik ve zirve düzenlemekle kalmayıp ekosistemi besleyen tüm organizasyonları medya sponsoru olarak destekleyen Branding Türkiye, “Metubiz Marketing School (MMS)”in de resmi medya sponsor oldu.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olarak desteklediği “Metubiz Marketing School (MMS)” etkinliği için sayılı günler kalırken etkinliğe hemen kayıt olmak için “Etkinlik Detayları”ndaki Başvuru Ve Kayıt kısmında bulunan linke tıklamanız yeterli.

Etkinlik Detayları

Mekan: Airmeet (Online)

Tarih: 28 Ekim – 30 Ekim 2020

Başvuru ve Kayıt: Youthall 

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var

METUBIZ I Hakkında

12 Şubat 1992 tarihinde kurulan topluluk, “İşletme Bilimine, bölümüne ve öğrencisine hizmet” olarak belirlediği misyonu doğrultusunda “Hep daha iyiye” felsefesi çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir. ODTÜ İşletme Topluluğu, 1992 yılından bu yana yaptığı etkinliklerde her zaman yenilikçi olmayı önde tutmuş, benzer oluşum ve etkinliklere yön vermiş bir topluluk olma yolunda ilerlemiştir. Topluluk; Türkiye çapında düzenlediği Finans, Pazarlama & Reklamcılık, Liderlik, Girişimcilik vs. gibi konular hakkındaki etkinlikleriyle adından her zaman söz ettirmiştir. Ülkemizin en köklü eğitim-öğretim kurumlarının arasında yer alan Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin ve Türkiye’nin önde gelen öğrenci topluluklarından birisi olarak geleceğin üst düzey yöneticilerine ve girişimcilerine yaratıcılıklarını ortaya çıkartma fırsatı sunmak, kişilerin kişisel gelişimlerine katkıda bulunmak ve onlara pratik yapıp deneyim kazanacakları olanaklar sağlamak topluluğun temelinde yer almaktadır. 


💡 Telegram Kanalı (Etkinlikler)

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.