Girişimcilik ekosisteminde alışılmışın dışında bir konseptle 2023 yılında podcast serisi ve kitap olarak Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hayata geçirilen Girişimcilerin Büyük Hataları, 4 Ocak’ta Polyannacılık bölümüyle Biruni Üniversitesi’nde etkinlik konsepti olarak hayata geçirildi. Branding Türkiye tarafından gerçekleştirilen etkinlik 101 Girişim partnerliğiyle, Gençlik Durağı organizasyonuyla ve KARSEM desteğiyle düzenlendi. Serinin bu ilk etkinliğine ekosistem paydaşları yoğun ilgi gösterdi.

Girişimcilerin Büyük Hataları etkinlik serisinin birinci bölümü olan Polyannacılık, 4 Ocak’ta Biruni Üniversitesi mekan sponsorluğunda gerçekleştirildi. Branding Türkiye tarafından gerçekleştirilen etkinlik 101 Girişim partnerliğiyle, Gençlik Durağı organizasyonuyla ve KARSEM desteğiyle düzenlendi. Dijital Markalaşma Uzmanı, Yazar ve Mentor Mürsel Ferhat Sağlam tarafından 2023 yılında podcast serisi ve kitap olarak hayata geçirilen ve toplamda 12 bölümden oluşan seri, 2024’te etkinlik konsepti olarak ilk kez ekosistemle buluştu.

Girişimcilerin Büyük Hataları Etkinliği 4 Ocak’ta Gerçekleştirildi

Girişimcilerin Büyük Hataları 4 Ocak 2024 tarihinde başladı! Girişimcilik ana temalı podcast serisi ve kitap olarak Mürsel Ferhat Sağlam tarafından hazırlanıp 2023’te yayınlanan Girişimcilerin Büyük Hataları, 2024’te etkinlik serisi olarak hayata geçirildi. Gençlik Durağı organizasyonuyla ve KARSEM‘in desteğiyle hazırlanan serinin ilk etkinliğinin mekan sponsoru ise Biruni Üniversitesi oldu!

Konferans, panel, girişim case ve networking olmak üzere 4 ana başlıkta bir akışa sahip olan etkinlikte önce Gençlik Durağı Kurucusu Ertuğrul Tan sonra ise 101 Girişim Kurucusu Emre Uzun sahneye çıkarak ekosisteme dair farkındalık içeren konuşmalar gerçekleştirdi. Akabinde konseptin fikir babası olan Mürsel Ferhat Sağlam, etkinliğin ilk bölümünün ana teması olan Polyannacılık üzerine kısa bir konuşma yaptı.

Girişimcilerin Büyük Hataları Fotoğraf

Panel bölümünde ise Linqi App kurucu ortağı Aziz Ahmedov yer aldı. 101 Girişim Kurucusu Emre Uzun ve Branding Türkiye Kurucusu Mürsel Ferhat Sağlam’ın da yer aldığı panelde Aziz Ahmedov, girişimcilik macerasını “polyannacılık” özelinde değerlendirdi. Karşılıklı sohbet havasında devam eden panelin akabinde kısa bir network arası verildi. Üçüncü kısımda Modivu Kurucusu Cem Baybars Güçlü, Modivu’ya dair detaylardan bahsetti. Son aşamada ise Biruni Üniversitesi Kariyer Merkezi yöneticileri etkinliğin paydaşlarına teşekkür ederek hediye takdiminde bulundu. Sonrasında başlayan serbest networking kısmında katılımcılara hem katılım belgeleri sunuldu hem de olası iş birliği fırsatlarına dair katılımcılar birbiriyle network yaptı. 

Toplamda 12 bölümden oluşan ve her bölümde Branding Türkiye’nin farklı bir partner ve paydaşla gerçekleştireceği Girişimcilerin Büyük Hataları serisinin diğer etkinliklerinden haberdar olmak ve etkinliklere ücretsiz katılmak için duyuruları takip edebilirsiniz.


Girişimcilerin Büyük Hataları Etkinliği 4 Ocak’ta

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.