Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri kapsamında 2024 Senesinde E-Ticarette Neler Olacak? etkinliği, 9 Ocak 2024’te İstanbul’da gerçekleştirilecek.

Yeni yılla birlikte iş dünyası ve ekonomi gündeminin en merak edilen konularının başında sektörel trendler geliyor.

Pazarlama, teknoloji, dijital markalaşma, sosyal medya derken hemen her alanda “trend” başlığıyla makaleler, haberler, raporlar, videolar, podcastler paylaşılıyor. E-Ticaret ve E-İhracat özelinde alanında uzman birbirinden değerli isimlerle seri etkinlikler gerçekleştiren Faydalı Sohbetler’in düzenlediği Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri kapsamında ise “2024 Senesinde E-Ticarette Neler Olacak?” etkinliği gerçekleştirilecek! Böylece 2024 özelinde e-ticarete dair tüm detaylar işin uzmanlarıyla birlikte değerlendirilecek.

2024 Senesinde E-Ticarette Neler Olacak Etkinliği

Ticimax İle E-Ticaret Sohbetleri etkinlik serisi 2024’te de hız kesmeden devam ediyor. 9 Ocak 2024 tarihinde saat 19.00 – 21.00 arasındaki Faydalı Sohbetler organizasyonuyla gerçekleşecek olan etkinlikte Murat Erdör (Me Consultancy), Ebru Savur (Skechers), Esen Büyükuzun (Yves Rocher Türkiye), Miray Akar (Beymen) bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak. Etkinlikte ayrıca 2023 yılının özeti ve 2024 yılına beklentiler de değerlendirilecek.

Ticimax İle E-İhracat Sohbetleri – İstanbul kapsamında gerçekleştirilecek olan e-ticaret ana temalı etkinlik ile ilgili program şöyle;

  • 18.30 – 19.30: Networking Saati – İkram
  • 19.30 – 19.40: Açılış Konuşması – Murat Erdör (Me Consultancy)
  • 19.40 – 20.50: Panel (Ebru Savur, Esen Büyükuzun, Miray Akar, Murat Erdör)
  • 20.50 – 21.00: Sürpriz Çekilişler ve Kapanış

NOT: Sürpriz çekiliş kapsamında katılımcılar arasından 3 kişiye kitap hediye edilecektir.

Etkinliğin Katılımcı Profili

Etkinliğin katılımcı profili; e-ticaret ile alakalı gelişmeleri yakından takip etmek ve bu alandaki yeni konular ile ilgili bilgi edinmek isteyen e-ticaret girişimcileri, KOBİ’ler, mevcut girişimini büyütmek isteyenler, e-ticaret, pazarlama, reklamcılık ve dijital gibi alanlarda çalışanlar.

Etkinlik Detayları

Tarih: 9 Ocak 2024

Saat: 19.00 – 21.00

Ücret: Etkinlik ücretsizdir.

Mekan: KWORKS

Adres: 19 Mayıs, Golden Plaza, 19 Mayıs Cd. No:3 Kat:1, 34360 Şişli/İstanbul

(Etkinlik mekanı; metro çıkışından ortalama 5 dakika yürüyüş mesafesinde)


Branding Türkiye’nin medya sponsoru olduğu etkinlik hakkında ayrıntılı bilgi almak ve etkinliğe ücretsiz olarak kaydolmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.


GİRİŞİMCİLERİN BÜYÜK HATALARI ETKİNLİĞİ

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.