G4A Studio tarafından Spotify özelinde gerçekleştirilen “Pazarlama Sohbetleri”nin 9. bölümü yayınlandı. Bu bölümde E-Ticarette Markalaşma odağında detaylar konuşuldu.

2020’den itibaren sesli içeriğin daha da önemli olacağı uzmanlar tarafından sık sık dile getiriliyor. Spotify bu anlamda en popüler mecra fakat Spotify’da nitelikli ve sürdürülebilir içerik üretmek bir hayli zor. Ancak bir taraftan da bu işi hakkıyla yapan bazı kişi ve kurumlar var. G4A Studio & Workshops bunlardan biri.

G4A Studio, Spotify özelinde yayınladığı ve fakat birçok platformda eş zamanlı olarak paylaşılan “Pazarlama Sohbetleri” temalı podcastleri ile pazarlamaya dair bilgi ve tecrübe aktarımında bulunuyor. G4A Kurucuları Sercan Yılmaz ile Hasan Yasin Türkyılmaz‘ın hazırlayıp sunduğu Pazarlama Sohbetleri’nin bazı bölümlerine alanında uzman kişiler konuk olarak da davet ediliyor. Bu haftaki bölüme Branding Türkiye’nin Sahibi ve Genel Yayın Yönetmeni Mürsel Ferhat Sağlam konuk oldu.

“Dijital Markalaşma”yı kavramsallaştırarak literatüre kazandıran Sağlam’a e-ticaret odağında dijital markalaşmaya dair detaylar soruldu.

Bu arada Branding Türkiye, G4A Studio‘nun, Spotify’daki yayınlarına medya ve iletişim desteği sağlamayı sürdürüyor. Medya sponsoru olarak destek sağladığımız “G4A Studio – Pazarlama Sohbetleri” podcastlerinin bu haftaki konusu ise “E-Ticarette Dijital Markalaşma” oldu.

G4A Pazarlama Sohbetleri: E-Ticarette Markalaşma

Pazarlama Sohbetleri’nin 9. bölümü olan “E-Ticarette Dijital Markalaşma” temalı podcastinde Sercan Yılmaz, Mürsel Ferhat Sağlam ve Hasan Yasin Türkyılmaz, e-ticaret özelinde ve internetten satış genelinde bilgi ve tecrübe aktarımı yaparak, günümüzün en merak edilen alanına dair farkındalık odaklı bir yayın gerçekleştirdiler.

Bilindiği üzere şimdilerde her firma kendi e-ticaret platformunu kuruyor. Peki gerekli standartları karşılayabiliyorlar mı? Yahut markalaşabiliyorlar mı? En önemlisi de yapmaları gereken yasal standartlardan ve dijital markalaşma stratejilerinden haberdarlar mı? İşte bu temel soruların yanıtı için G4A Studio’nun 9. bölümünü dinlemeniz gerekiyor.

Pazarlama Sohbetleri’nin 9. bölümünde konuşulan başlıklardan bazıları;

  • E-Ticarette Markalaşma Nedir Ve Nasıl Olmalıdır?
  • E-Ticaret Ve Dijital Markalaşma
  • Dijital Pazarlama Uzmanının Marka Yönetimindeki Sorumlulukları Nelerdir?
  • Dijital Pazarlama Eğitimlerindeki Standart Nasıl Sağlanır?
  • Sektördeki Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Niteliği
  • Dijital Pazarlama Eğitiminin İçeriği
  • Dijital Pazarlama Eğitmeninde Aranması Gereken Vasıflar
  • Sürdürülebilir E-Ticaret İçin Markalaşmanın Önemi

Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizi bu haftanın podcasti ile baş başa bırakalım.

E-Ticarette Markalaşma (Podcast)

E-Ticarette Markalaşama podcastini Spotify veya YouTube’dan ulaşabilirsiniz.


G4A Pazarlama Sohbetleri I Hakkında

Her hafta Pazar günü G4A Studio tarafından Spotify özelinde hazırlanan Pazarlama Sohbetleri’nde Pazarlama başta olmak üzere bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren konulara (reklam, pazarlama, iletişim, medya, kurumsal iletişim, dijital pazarlama, sosyal medya, dijital markalaşma, growth marketing, online itibar yönetimi, e-ticaret vs.) dair bilgi ve tecrübe aktarımı yapılmaktadır. Buna ek olarak o haftanın konusuna dair soru – cevapların yanı sıra alanında uzman kişilerin konuk olarak davet edildiği Pazarlama Sohbetleri‘ni düzenli olarak dinlemek etmek için G4A Studio’nun Spotify kanalını takip edebilirsiniz. Bu arada Pazarlama Sohbetleri’ne konu ve konuk önermek için info@g4astudio.com adresine mail gönderebilirsiniz.

G4A Studio Hakkında

G4A Studio, büyüme, büyüme hack’lemesi ve performans pazarlama alanında eğitim ve danışmanlık sunar. Büyüme ve veri odaklı pazarlama, UX analitiği, CRO, SEO, dijital pazarlama ve internet reklamcılığı alanında hizmet veren bir stüdyodur. G4A Studio & Workshops ayrıca; startup, eticaret, mobil uygulama ve oyun girişimleri özelinde çözümler sunar.


💡 G4A Pazarlama Sohbetleri 8. Bölüm

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.