Arka Kapak

Derleme – I

Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kaleme alınan Derleme – I kitabının arka kapak metni;

Dijital markalaşma, marka yönetimi, sosyal medya, dijital pazarlama, online itibar yönetimi, içerik pazarlaması, dijital pr, yeni medya ve stratejik pazarlama başta olmak üzere bütünleşik pazarlama odağında kavramlara dair detayların yer aldığı toplam 48 makalenin bulunduğu bu kitap, Mürsel Ferhat Sağlam’ın 2018 boyunca yayınlanan makalelerinin bir derlemesidir.

Arşiv niteliğindeki DERLEME — I’de ayrıca; girişimcilere tavsiyeler, iş dünyası gündemine dair yorumlar ve sektörel değerlendirmeler de bulunuyor.

Kitabın Özellikleri

Yayınevi: Branding Türkiye Yayınları

Yayın Tarihi: 05.04.2021

Baskı Sayısı: Dijital Eser / E-Kitap

Dil: TÜRKÇE

Sayfa Sayısı: 234

Boyut: 14.5 x 21 cm

Tür: İş Kitapları – Derleme

Yazar Hakkında I Mürsel Ferhat Sağlam

Mürsel Ferhat Sağlam, 16 Nisan İstanbul doğumludur. Namık Kemal Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Tanıtım Bölümü, Beykent Üniversitesi Tarih Bölümü, Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü ve Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler Ve Reklamcılık Bölümü mezunudur. Beykent Üniversitesi’nde Tarih alanında yüksek lisans yapmıştır. Akademik kariyerine Halkla İlişkiler ve Reklamcılık alanında doktora seviyesinde devam etmektedir.

Türkiye’nin ilk Dijital Markalaşma Ajansı olan “Ajans Paradise” (2012), ve Bütünleşik Pazarlama ve İş – Ekonomi Mecrası “Branding Türkiye” (2018) Mürsel Ferhat Sağlam’ın girişimleri arasında yer almaktadır.

Dijital Markalaşmayı kavramsallaştırarak sosyal bilimlere ve iletişim literatürüne kazandıran Mürsel Ferhat Sağlam, bu alanda yazdığı makale ve kitaplarla, eğitim ve konferanslarla sektörün tüm dinamiğini yeniden yorumlamıştır. Dijital Markalaşma Eğitimi ise Mürsel Ferhat Sağlam tarafından yüksek lisans formatında hazırlanıp resmi mercilerce tescillenmiştir. Böylece Dijital Markalaşma kavramının akademik düzeyde sürdürülebilirliği sağlanmıştır. Mürsel Ferhat Sağlam tarafından kavramsallaştırılan diğer terimler ise; 3F Fenomeni, Kurumsal İletişim 2.0, 1S2F Kuralı şeklindedir.

Mürsel Ferhat Sağlam’ın Kitapları;

  • Aşkzade
  • Günübirlik Sonsuzluk
  • Raygan
  • Var Say
  • Stratejik Marka Yönetimi
  • Dijital Markalaşma
  • Koronavirüs Sonrası İş Hayatı
  • Günün Gündemi 2020
  • Derleme – I
  • Derleme – II

Branding Türkiye Yayınları I Hakkında

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye‘nin, alt markalarından biri olan Branding Türkiye Yayınları; 3F Fenomeni doğrultusunda, bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavrama (dijital markalaşma, stratejik marka yönetimi, marka yönetimi, marka iletişimi, dijital pazarlama, sosyal medya, içerik pazarlaması, sosyal medya iletişimi, reklam, pazarlama, iletişim, medya, pr, dijital pr, kurumsal iletişim, girişimcilik, online itibar yönetimi, seo, adwords, growth marketing, internet reklamcılığı vs.) dair akademik ve sektörel olmak üzere matbuu ve e-kitap formatında kitap yayınlama misyonuyla faaliyet göstermektedir. Branding Türkiye Yayınları‘nın benimsemiş olduğu yayın politikası; bütünleşik pazarlama kategorisinde ve iş kitapları türünde fikir, fayda ve farkındalık odaklı kitaplar yayınlamaktır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.