E-Ticaret markaları e-İhracat yolculuğuna çıkıyor. E-Com Start-Up İstanbul Programı 27 Temmuz 2024 tarihinde İstanbul Aydın Üniversitesi Florya Kampüsü’nde başlıyor!

Global Seller Academy, e-ticaret dünyasına yeni bir soluk getiriyor. Bursa’da elde ettiği başarıyı İstanbul’a taşıyan girişim, 27 Temmuz’da “E-Com Start-Up İstanbul” programıyla 70 e-ticaret markasına kapılarını açıyor. Program, İstanbul Aydın Üniversitesi ve İstanbul Aydın Üniversitesi TEKMER Girişim Evi‘nin organizasyon ortaklığı ve Synergia’nın ana sponsorluğunda hayata geçiriliyor. Programın medya partneri ise Branding Türkiye oldu!

E-Com Start Up İstanbul Programı

E-Com Start-Up İstanbul, e-ticaret yapan markaların uluslararası pazarlara açılma hayallerini gerçeğe dönüştürmek için tasarlandı. 35 saatlik yoğunlaştırılmış eğitim programı, markaların e-ihracat yolculuğunda ihtiyaç duyacakları tüm bilgi ve becerileri kapsıyor. Programın en dikkat çekici yanı ise, katılımcılara sunduğu benzersiz fırsatlar. T-Soft ile e-ticaret sitelerini sıfırdan kuracak olan markalar, Shopify ile global pazarlara açılmanın anahtarını bulacaklar. Revotas’ın pazarlama otomasyon çözümleriyle operasyonel süreçlerini optimize edecek, Amz Almanya ile Amerika ve Avrupa Amazon pazarlarına adım atacaklar.

Program, e-ticaret ekosisteminin önde gelen isimlerini bir araya getirerek markalara 360 derece destek sunuyor. Katılımcılar, Brand Mentor’ün stratejik pazarlama eğitimleriyle markalar rekabette öne çıkacak, Fimarka Dijital Pazarlama Ajansı ile dijital dünyada iz bırakacaklar. Trendyol Group ve Alibaba Group gibi dev platformlarda mağaza açarak global müşteri kitlesine ulaşacak, Synergia ve Repme.uk ile yurtdışı şirket kurulum süreçlerini kolaylıkla tamamlayacaklar. Ayrıca programa katılanlar, PayTR’nin güvenli ödeme altyapısıyla da uluslararası ödemeleri sorunsuz bir şekilde alabilecekler.

Programa katılım için tek bir şart var. O da, e-ticaret yapıyor olmak. Ücretsiz olan programa katılmak isteyen markalar, sınırlı sayıda kontenjan için acele etmeliler. E-ihracatın kapılarını aralamak ve uluslararası arenada başarıyı yakalamak isteyen tüm e-ticaret markaları, bu eşsiz fırsattan yararlanabilir.

Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu e-ticaret ana temalı bu program hakkında detaylı bilgi almak ve programa hemen katılmak için Global Seller Academy’nin resmi web sitesini ziyaret edebilir veya aşağıdaki butona tıklayarak direkt olarak program detaylarına erişebilirsiniz.


KİTAP ÖNERİ: GÜNÜN GÜNDEMİ 2023

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.