Anadolu Bilişim Buluşmaları & Dijital Dünyaya Sivas’tan Bakış Etkinliği ile iş ve ekonomi dünyasının tüm paydaşları 26 – 27 – 28 Temmuz 2023 tarihlerinde Sivas’ta bir araya geldi!

Sivas Ticaret ve Sanayi Odası, HTK (Haberleşme Teknolojileri Kümelenmesi) Kamu Bilişim Derneği ve Harput Ajans tarafından düzenlenmiş olan “Anadolu Bilişim Buluşmaları & Dijital Dünyaya Sivas’tan Bakış” etkinliği, T.C. Çevre Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Sivas Valiliği, , Sivas Belediyesi, Sivas Cumhuriyet Üniversitesi, Sivas Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, TÜBİTAK Bilgem’in katılım, destek ve işbirlikleriyle 26-27-28 Temmuz 2023 tarihlerinde Sivas Ticaret ve Sanayi Odası Konferans Salonu’nda düzenlendi. Branding Türkiye‘nin medya sponsoru olduğu etkinlikte iş ve ekonomi dünyasının paydaşları bir araya geldi.

Dijital Dünyaya Sivas’tan Bakış Zirvesi

Anadolu Bilişim Buluşmaları kapsamında ana teması “Dijital Dünya’ya Sivas’tan Bakış” olan bir etkinlik gerçekleştirildi. Zirvenin mottosu “Güçlü Birikim, Yenilikçi Teknoloji” olurken etkinlik, sektörün tüm paydaşlarını Sivas’ta buluşturdu.

Dijital Dünyaya Sivas'tan Bakış Etkinliği Afiş

Anadolu’nun teknoloji gündemini belirleyen etkinlik serisinde temel hedeflerden biri kamusal ve kurumsal markalar ile bireylerin; sektörel vizyonunu, stratejisini ve yol haritasını oluşturmaya katkı sağlamak olduğu için “Dijital Dünya’ya Sivas’tan Bakış” etkinliğinde de bu doğrultuda konferanslar ve paneller gerçekleştirildi. Bu misyon odağında konuşma yapan uzmanlar bilgi ve deneyim aktarımında bulunarak katılımcılara dopdolu bir üç gün yaşattı.

Etkinlikte ayrıca sanayi – üniversite iş birliği ve yeni nesil teknolojilerin iş yaşamına entegrasyonu gibi önemli konulara dair farkındalık sağlandı.

Konu Başlıkları

26 – 27 – 28 Temmuz 2023 tarihlerinde Sivas’ta gerçekleştirilen “Anadolu Bilişim Buluşmaları & Dijital Dünyaya Sivas’tan Bakış” etkinliğinde gündeme alınan konu başlıkları şöyle;

Sanayi-İş Dünyası Dijital Dönüşüm Uygulamaları,5G Teknolojileri ve Ötesi, Metaverse, Savunma ve Uzay Teknolojileri, Mobil Teknolojileri, Büyük Veri, İş Analitiği, Yapay Zekâ, Dijital Güvenlik ve Siber Güvenlik, Dijital Ekonomi, Dijital Yaşam, Kamuda Akıllı Haberleşme Sistemleri, Yeni Nesil E-Devlet Çözüm ve Uygulamaları, Yeni Nesil Yazılım Teknolojileri-Ticaret ve E-İhracat, Yeni Nesil Finansal Teknolojiler, Akıllı Şehir Sistemleri ve Enerji ve Akıllı Data, Akıllı Tarım, Akıllı Tarım Teknolojileri.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.