Branding Türkiye’nin Yeni Nesil Tematik Kanal mottosuna sahip alt markası Branding Türkiye Tv yayında!

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, video yayıncılığı odaklı ve YouTube ağırlıklı gerçekleşecek içerikleri için Branding Türkiye TV’yi kurdu.

Branding Türkiye Tv Yayında

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye’nin, video içerik odaklı alt markası Branding Türkiye Tv yayın hayatına başladı.

Yeni Nesil Tematik Kanal mottosuna sahip Branding Türkiye Tv‘de konsept programlar, röportajlar, ve gündem değerlendirmeleri olacak. Bunların yanı sıra kanalda; ürün incelemeleri, raporlar, pazarlama analizleri, girişim değerlendirmeleri ile canlı yayınlar da paylaşılacak. Tüm bu yönleriyle Branding Türkiye Tv; özgün, sürdürülebilir, ilgi çekici ve kapsamlı bir içerik politikasına sahip diyebiliriz.

Branding Türkiye Youtube Kanalı

Yeni Nesil Tematik Kanal

Bir nevi tematik kanal misyonuyla faaliyet gösterecek olan Branding Türkiye TV‘de aynı zamanda bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavram, uzmanlık, süreç (dijital markalaşma, marka yönetimi, dijital pazarlama, reklam, pazarlama, iletişim, kurumsal iletişim, pr, medya, insan kaynakları, sosyal medya, itibar yönetimi, içerik pazarlama, internet reklamcılığı, growth marketing, gerçek zamanlı pazarlama, viral pazarlama, marka konumlandırma vb.) ile ilgili 3F Fenomeni‘ne uygun bir anlayışla bilgi ve tecrübe aktarımında bulunacak.

Abone Ol!

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin YouTube kanalına abone olarak, içerikleri anlık izleyebilir, birçok prestijli etkinlikten gerçekleştirilecek canlı yayınları gerçek zamanlı takip edebilirsiniz.

Başlıyoruz

Branding Türkiye TV, “Hazırız, Başlıyoruz” sloganıyla duyurduğu Branding Türkiye TV’de ilk videosunu yayınladı. Videoyu izlemek için Branding Türkiye’yi YouTube’da takip edebilirsiniz.


Branding Türkiye Tv Hakkında

Dijital dünyanın marka mecrası Branding Türkiye‘nin yayıncılık odaklı alt markası Branding Türkiye TV, YouTube özelinde; konsept programlar, röportajlar, gündem değerlendirmeleri, ürün incelemeleri, raporlar, pazarlama analizleri, girişim değerlendirmeleri ve canlı yayınlar (etkinlik, açılış, meetup, zirve, panel vs.) gerçekleştirmek misyonuyla faaliyete başlamıştır. 3F Fenomeni doğrultusunda hazırlanan videoların özünde; sürdürülebilirlik, özgünlük ve bilgi olmak üzere 3 temel olgu bulunmakta. Tematik kanal misyonuyla yayın yapan Branding Türkiye TV‘de bütünleşik pazarlama kapsamındaki 100+ kavrama (dijital markalaşma, marka yönetimi, dijital pazarlama, reklam, pazarlama, iletişim, kurumsal iletişim, pr, medya, ik, sosyal medya, itibar yönetimi, içerik pazarlama, vb.) dair alanında uzman konuklar ağırlanmaktadır.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.