Branding Türkiye TV Yayında

Dijital dünyanın marka mecrası mottosuna sahip Branding Türkiye, YouTube odağında gerçekleştireceği yayınlar için “Branding Türkiye TV”yi kurdu.

Bütünleşik pazarlamaya dair tüm olguların akademisyenler ve sektör profesyonelleri tarafından değerlendirildiği, dijitalin dinamiklerine uygun bir yayın politikasına sahip ve fayda odaklı yeni nesil bir mecra olan Branding Türkiye, video yayıncılığı odaklı ve YouTube ağırlıklı gerçekleşecek yayınları için Branding Türkiye TV’yi kurdu.

Konsept İçerikler

Branding Türkiye TV; konsept programlar, röportajlar, gündem değerlendirmeleri, ürün incelemeleri, raporlar, pazarlama analizleri, girişim değerlendirmeleri ile canlı yayınların olduğu özgün, sürdürülebilir, ilgi çekici ve kapsamlı bir içerik politikasına sahip.

Branding Türkiye Youtube KanalıYeni Nesil Tematik Kanal: Branding Türkiye TV

Bir nevi tematik kanal misyonuyla faaliyet gösterecek olan Branding Türkiye TV‘de aynı zamanda bütünleşik pazarlamanın kapsamına giren 100+ kavram, uzmanlık, süreç (Örn; dijital markalaşma, marka yönetimi, dijital pazarlama, reklam, pazarlama, iletişim, kurumsal iletişim, pr, medya, insan kaynakları, sosyal medya, itibar yönetimi, içerik pazarlama, internet reklamcılığı, growth marketing, gerçek zamanlı pazarlama, viral pazarlama, marka konumlandırma vb.) ile ilgili 3F Fenomeni anlayışıyla bilgi ve tecrübe aktarımları gerçekleşecek.

Branding Türkiye TV’ye Abone Ol

Bütünleşik pazarlama mecrası Branding Türkiye’nin YouTube kanalı Branding Türkiye TV‘ye abone olarak yayınları anlık izleyebilir, birçok prestijli etkinlikten gerçekleştirilecek canlı yayınları anlık olarak takip edebilirsiniz. Branding Türkiye TV’ye abone olmak için aşağıdaki butona tıklayabilirsiniz.

Başlıyoruz

Branding Türkiye TV, “Hazırız, Başlıyoruz” sloganıyla duyurduğu Branding Türkiye TV’de ilk videosunu yayınladı. İşte kurumsal intronun yer aldığı o video.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.

Bir Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir