GamFed Türkiye topluluğu ve Oniki işbirliğiyle gerçekleştirilecek olan E-Ticarette Oyunlaştırma Etkinliği için geri sayım başladı!

Uluslararası Oyunlaştırma Konfederasyonu Gamfed’in (International Gamification Confederation) Türkiye temsilciliği olan Gamfed Türkiye ile Oniki platformunun ortak organizasyonu olarak Haziran ayında gerçekleştirilecek olan etkinlik, e-ticaret ekosistemini oyunlaştırma olgusuyla buluşturacak.

E-Ticarette Oyunlaştırma Etkinliği 5 Haziran’da

Markaların ve kurumların e-ticaret odağında gerçekleştirdikleri oyunlaştırma uygulamalarının gündeme alınacağı etkinlikte, konuşmacılar etkinliğin formatı gereği 12 dakika sürecek şekilde bilgi ve deneyim paylaşımında bulunacak. 2 slot şeklinde gerçekleşecek olan programda her bir slot sonrası bilgi yarışmaları düzenlenecek. Kazananların hediye çekleri ve indirim kodlarıyla ödüllendirileceği E-Ticarette Oyunlaştırma etkinliğine katılmak ve Oniki deneyimini yaşamak için buradan bilgi alabilir ve kaydınızı oluşturabilirsiniz.

Neden Katılmalısınız?

Ticaretin dinamiklerini baştan aşağı değiştiren e-ticarette, rekabet üstünlüğü sağlamak için birçok yöntem ve strateji bulunuyor. Bunlar arasında en sürdürülebilir olanı ise oyunlaştırma! Peki e-ticarette oyunlaştırma nasıl uygulanır? Doğru bir oyunlaştırma stratejisiyle e-ticarette farklılaşmak mümkün mü? E-ticarette müşteri sadakati oluşturmada oyunlaştırma nasıl kullanılmalı? Tüm bunlar ve çok daha fazlası 5 Haziran 2024’te Oniki ile Gamfed Türkiye ortak organizasyonuyla gerçekleşecek olan etkinlikte yanıt bulacak!

E-Ticaret özelinde oyunlaştırma uygulamalarının gündeme alınacağı bir konsepte sahip olan etkinliğe katılanlar ayrıca; e-ticarette müşteri sadakati oluşturma ve satışları artırma sürecinde hangi oyunlaştırma tekniklerini kullanması gerektiğini de öğrenecek. Stratejik tavsiyelerin paylaşılacağı etkinlik, ücretsiz ve genel katılıma açık şekilde çevrimiçi ortamda düzenlenecek.

Konuşmacılar arasında Ercan Altuğ Yılmaz (Gamfed Türkiye – Kurucu), Ziya Kızıltan (Oniki – Kurucu Ortak & Ceo), Ali Cevat Ünsal (Eğitim Ve Oyunlaştırma Danışmanı), Sinan Güler (Türkiye A Milli Basketbol Takımı Eski Kaptanı), Canan Yılmaz (Stoller – İnsan Kaynakları Müdürü) gibi sektörün yakından tanıdığı uzmanların, akademisyenlerin ve girişimcilerin bulunduğu etkinliğin resmi medya sponsoru ise Branding Türkiye oldu.

Konuşmacılar

Oniki ve Gamfed Türkiye organizasyonuyla 5 Haziran 2024 tarihinde çevrimiçi ortamda gerçekleştirilecek olan E-Ticarette Oyunlaştırma Etkinliği’nin konuşmacıları şöyle;

 • Mürsel Ferhat Sağlam (Branding Türkiye – Founder)
 • Sinan Güler (Türkiye A Milli Basketbol Takımı Eski Kaptanı)
 • Canan Yılmaz (Stoller – İnsan Kaynakları Müdürü)
 • Nazlı Öztürkmen (GoArt Metaverse Product Marketing Lead & Yazar)
 • Gökhan Arslan (Karaca – Dijital Kanallar Büyüme Direktörü)
 • Ayşe Kayalı Tütüncüler (Bitoniş – Kurucu)
 • Seran Beril Güvenç (VINS – Founder)
 • Gökhan Genç (Walkers – Kurucu)
 • Enes Bahadır (HirinGames / Co-founder & Product Manager)
 • Osman Circi (Sign2Future Oyunlaştırma Platformu Kurucusu)
 • Müge Evşen (E-Ticaret Uzmanı)
 • Ali Cevat Ünsal (Eğitim Ve Oyunlaştırma Danışmanı)
 • Ercan Altuğ Yılmaz (GamFed Türkiye Kurucusu – Bahçeşehir Üni. Öğr. Görevlisi)
 • Ziya Kızıltan (Oniki – Kurucu Ortak – Ceo)

Tüm konuşmacıları görmek ve konuşmacılar hakkında bilgi almak için buraya tıklamanız yeterli.


Oniki Logo

Oniki I Hakkında

Oniki, geliştirdiği eşsiz yapay zeka teknolojisiyle iş dünyasında en doğru B2B eşleştirmeleri sağlayan; yeni nesil etkinliklerin yapıldığı hibrit bir etkinlik platformudur.

Gamfed Logo

Gamfed Türkiye I Hakkında

GamFed, International Gamification Federation (www.gamfed.com) – Uluslararası Oyunlaştırma Federasyonu – tüm dünyadan sertifikalı oyunlaştırma uzmanlarının deneyimlerini paylaştıkları ve Dünyadaki Oyunlaştırma farkındalığını artırmak amacıyla içerik ürettikleri kar amacı gütmeyen bir kurumdur. Londra merkezli dernek Gamfed Dünyadan bir çok oyunlaştırma uzmanının katılımcıyla ‘oyunlaştırma’ farkındalığının artırılması için yerel temsilciler ile içerikler üretmekte ve etkinlikler düzenlemektedir. Gamfed Türkiye, Türkiye Temsilcisi Ercan Altuğ Yılmaz ve yüzlerce gönüllüsünden oluşmaktadır. GamFed Türkiye’nin tamamı gönüllülerden oluşur ve oyunlaştırma alanında birçok faaliyette bulunur. Bu faaliyetler Oyunlaştırma Konferansları, Hackathonlar, birçok STK ve Kurumda oyunlaştırma sunumları, eğitimler ve çeşitli içerik üretimleri yapar.

Bülten Aboneliğinizi Aktifleştirin

Güncel makaleler, sektörel haberler ve ücretsiz etkinlikler için mail listemize abone olun.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz.

Bir şeyler yanlış gitti.